Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Геологічне вивчення надр в Києві і області

Геологічне вивчення надр в Києві і області
Геологічне вивчення надр в Києві і області
контент-менеджер
грудня 13.2021
0 Коментар
 

Пошук і видобуток води - невід'ємні складові геологічного вивчення надр і види діяльності, якими будівельно-бурова компанія «Акваторія» займається з 2007 року.

До нас звертаються, щоб отримати:

 • безоплатні консультації профільних фахівців;
 • відповідну ліцензію в найкоротші терміни за розумною ціною;
 • готовий проект на геологічне вивчення надр.
 • Виконання робіт, пов'язаних з отриманням геологічної інформації, регулюється програмами, нормативами і правилами, встановленими ЦК України по геології і використанню надр.

Які пред'являються вимоги

Вимоги до вивчення частини земної кори, що розташовується під поверхнею суші та дном водоймищ мають на увазі обов'язкове забезпечення:

 • раціональних робочих умов;
 • екологічної безпеки для персоналу і оточуючих умов;
 • повноти досліджень з геолого-економічною оцінкою покладів і достовірним відображенням кількісних і якісних параметрів корисних копалин;
 • застосування  технологій, які в розумних межах руйнуванують ґрунтові шари,без необґрунтованих витрат мінерально-органічних утворень і забруднення екосреди;
 • збереження гірничих виробок і свердловин, що використовуються в інших цілях;
 • розміщення видобутку з повною відсутністю шкідливих ризиків для природи;
 • збереження документації та отриманих проб, які можуть бути використані в рішенні задач, не пов'язаних з отриманням мінерально-органічних утворень.

Список може варіюватися в залежності від побажань замовника і включати додаткові вимоги, які не входять у протиріччя з законодавством України. Договір на геологічне вивчення надр, укладений з компанією «Акваторія», гарантує 100% забезпечення і дотримання встановлених нормативів в процесі проведення досліджень.

Навіщо потрібна державна реєстрація

Ключові цілі обов'язкового обліку робіт з вивчення геології надр - використання по максимуму результатів і попередження дублювання вже внесених в базу даних досліджень. Реєстрація здійснюється відповідним органом центральної виконавчої влади, а регламент використання отриманої геоінформації встановлюється КМУ. Дані родовищ з оціненими запасами вносяться до Держфонду і можуть передаватися або продаватися користувачем в рамках законодавчих нормативів України.

До першовідкривачам відносяться особи, яким вдалося виявити цінні і раніше невідомі або відомі, але недооцінені поклади корисних мінерально-органічних утворень. Особи, визнані першовідкривачами, отримують винагороду на підставі Положення, затвердженого КМУ.

Проектна документація на геологічне вивчення надр виключає необгрунтовані грошові витрати і гарантує безпечне проведення досліджень для персоналу і екологічного середовища . Все, що нам потрібно для запуску робіт - ваша заявка на геологічне вивчення надр!

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас: :

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.