Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Встановлення септика зимою

Встановлення септика зимою
Встановлення септика зимою
контент-менеджер
жовтня 20.2022
0 Коментар
Категорія:
Канализация

Актуальним питанням для клієнтів, які планують встановлення такої очисної системи, є встановлення септика взимку . Це питання актуалізується тим, що багато хто в осінній період замислюється про підготовку житла до зимового періоду і починають упорядковувати будинок.

У сучасному житті багато хто звикли до зручностей централізованої каналізації, при цьому досить велика кількість населених пунктів на даний момент не має доступу до неї. Також відсутність централізованої каналізації характерна для сучасних котеджних селищ.

Септик або автономна каналізація – це спеціальний пристрій, який повністю замінює центральну каналізацію. За допомогою такої системи можна якісно очистити стоки та підключити різні види техніки та сантехнічних приладів, які потребують зливу води.

Занепокоєння щодо встановлення очисної системи за низьких температур часто пов'язане з можливими пошкодженнями. При цьому поломки можливі виключно при неправильній установці системи незалежно від сезону, коли відбувається монтаж.

Особливості використання септика при низьких температурах

Також багато хто задається питанням: чи не замерзає вода в септику при низькій температурі ? Нові моделі очисних систем створюються з огляду на негативний вплив температур. Пристрій зроблено таким чином, що постійний приплив води запобігає замерзанню вмісту очисної споруди навіть при сильному морозі.

Тому відповідь на запитання, за якої температури не можна монтувати септик , буде одна – встановлювати септик можна за будь-якої температури. Головне – дотримання технологічного процесу правил монтажу очисних систем.

При цьому якщо житловий будинок або приміщення, в якому встановлений септик, не використовується в зимовий період, краще законсервувати очисну систему. Завдяки цьому можна уникнути неприємних ситуацій і зберегти цілісність септика для його тривалої експлуатації надалі.

Що робити, якщо септик замерз узимку – питання, яке так само хвилює багатьох клієнтів. Правильне встановлення та використання автономної каналізації – це гарантія того, що не виникне проблем із її замерзанням. Якщо трубопровід пошкодився, слід звернутися в сервіс для проведення ремонтних робіт.

Топ-7 причин встановити септик взимку

  1. Встановити взимку очисну систему оптимально , оскільки це дозволяє уникнути багатьох проблем.
  2. Відсутність проблеми високого стояння ґрунтових вод, яке властиве в осінньо- весняний період.
  3. Завдяки підмерзлому ґрунту не виникає проблем з осипанням стінок ями, а створення котловану відбувається швидше і безпроблемно.
  4. Простіша установка та монтаж за рахунок відсутності рослинності.
  5. Зручність та простота спаювання пластмасових труб за низької температури.
  6. Вартість септика значно нижча, ніж у осінньо-весняний та літній період.
  7. Тривалість монтажу буде набагато меншою, ніж у будь-яку іншу пору року.

Тому купівля та монтаж септика взимку вигідніша, як з матеріальної точки зору, так і в аспекті зручності та тривалості установки.

Замовити септик на сайті Акваторія

Великий вибір якісних септиків представлено на сайті інженерно-геологічної компанії Акваторія. Фахівці компанії допоможуть визначити оптимальний вид автономної каналізації, на основі оцінки ваших потреб та специфіки умов встановлення.

Наші співробітники враховують усі фактори, що впливають на вибір очисної системи: геологію, рівень підземних вод, особливості ґрунту та інше. Тому ви можете бути впевнені, що фахівці нашої компанії допоможуть вибрати найкращий септик, а також встановлять його в мінімальні терміни.

Ми гарантуємо якісну установку автономної каналізації у зимовий період, а також відмінну якість самих очисних систем. Септики, встановлені нашою компанією, гарантовано прослужать вам тривалий період часу, без будь-яких поломок та пошкоджень.

Зв'яжіться з нашими фахівцями, щоб отримати кваліфіковану консультацію та допомогу у виборі автономної каналізації. 

 Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.