Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Чи потрібна гідроізоляція септика

Чи потрібна гідроізоляція септика
Чи потрібна гідроізоляція септика
контент-менеджер
жовтня 21.2022
0 Коментар
Категорія:
Канализация

Автономна каналізація або септик – пристрій, який замінює центральну систему. Гідроізоляція септика із бетонних кілець – це важливий етап встановлення пристрою.

Септики встановлюються в приватні та малоповерхові будинки, як альтернатива центральній системі.

Такий пристрій допомагає мешканцям відчути комфорт та зручність під час використання сантехніки, побутової техніки та інших пристроїв.

Існує безліч різновидів автономної каналізації - відстійники, накопичувачі, вироби із системою біологічної фільтрації. Перед встановленням багато клієнтів запитують, який найкращий септик ?

На це питання неможливо відповісти однозначно, тому що у кожній окремій ситуації виставляються різні вимоги до пристрою.

Наприклад, для приміщень, де постійно ніхто не проживає, підійдуть і відстійники або накопичувачі. Якщо уточнити питання та запитати у фахівців, який септик краще для постійного проживання ? То для житлових будинків краще віддати перевагу біосептикам , з яких не потрібно відкачувати воду.

При цьому більшість очисних пристроїв вимагають здійснення гідроізоляції.

Види гідроізоляції септика

Гідроізоляція септика буває різною, залежно від матеріалів, що використовують, а також способів здійснення процесу.

Основними способами гідроізоляції септика є такі:

 1. Проникаюча, яка є нанесенням спеціальних матеріалів з двох сторін бетонного пристрою. Цей спосіб вимагає досвіду та знань фахівців, оскільки необхідна повна відповідність технології. Крім того, процедура є досить дорогою.
 2. Бітумна, яка характеризується нанесенням бітумної мастики з усіх боків пристрою за холодних температур. Такий спосіб менш довговічний, ніж попередній, при цьому простіший і демократичніший за вартістю.
 3. Полімерцементна – простий та бюджетний спосіб захистити очисну систему від вологи. Така гідроізоляція більш довговічна, ніж бітумна.
 4. Штукатурна - цей спосіб більш трудомісткий, тому що вимагає дотримання температурного та технологічного режиму. Також недоліком є необхідність регулярного зволоження у спеку.
 5. Пластикова, яка має на увазі захист від вологи за допомогою встановлення спеціального пластикового контейнера в очисник. Відстань між бетонними кільцями та пластиком заповнюють бетонним розчином, за рахунок чого термін експлуатації каналізації може бути понад 30 років.
 6. Герметизація швів септика – це спосіб захистити бетонний септик у місцях стиків від протікання. Така методика необхідна захисту пристрою від пошкоджень.

Якщо розглядати, який септик краще бетонний або пластиковий , то важливо відзначити, що кожен різновид має свої переваги та особливості. Вибір виду септика залежить від вимог та умов у кожному окремому випадку.

Як відбувається гідроізоляція септика?

Як відбувається і чи потрібна гідроізоляція септика ? Звичайно, встановлюючи систему каналізації, краще відразу потурбуватися про її довговічність та справність. Тому фахівці радять відразу подбати про цілісність пристрою та провести гідроізоляцію.

Процес обробки системи складається з кількох етапів:

 • проведення очисних робіт, для кращого з'єднання гідроізоляційних матеріалів та бетонних стінок;
 • ґрунтування поверхні для підвищення зчеплення матеріалів між собою;
 • нанесення спеціального розчину для захисту від вологи;
 • висихання, яке необхідно проводити на свіжому повітрі протягом кількох днів для кращого ефекту;
 • догляд, що складається із застосування кілець із пластику для підвищення ефективності захисту.

Замовити гідроізоляцію септика на сайті Акваторія

Гідроізоляція очисних пристроїв дозволяє:

 • уникнути руйнування бетонних кілець;
 • захищає систему від протікання;
 • забезпечує екологічну безпеку, запобігаючи потраплянню шкідливих речовин у ґрунт;
 • збільшує експлуатаційний термін влаштування.

Тому гідроізоляція – це вигідне вкладення коштів, що запобігає поломкам та руйнуванням очищувача, а також економить кошти на ремонтні роботи.

Якщо вам необхідно встановити очисну систему для будь-якого типу приміщень, рекомендуємо звернутися до компанії Акваторія. Ми гарантуємо високу якість виробів, індивідуальний підхід та сервісне обслуговування продукції нашої компанії.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.