Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Як правильно підібрати септик для дачі або заміського будинку

Як правильно підібрати септик для дачі або заміського будинку
Як правильно підібрати септик для дачі або заміського будинку
контент-менеджер
жовтня 24.2022
0 Коментар
Категорія:
Канализация

Сучасні дачі та заміські котеджі не завжди мають доступ до централізованої системи каналізації. Тому власники приватних будинків часто цікавляться питанням, який септик для дачі вибрати ?

Септик – це автономна каналізація, пристрій якої дозволяє приватному будинку утилізувати використану воду без обмежень. Ви можете підключати будь-які прилади та сантехнічну техніку, яка має на увазі злив води.

Відповідаючи на питання, як вибрати септик для дачі , слід обов'язково звернути увагу на такі аспекти:

  • особливості будинку: площа простору, кількість санвузлів та приміщень із підключенням води;
  • передбачувана кількість людей, які проживатимуть у будинку;
  • особливості ґрунту, підземних вод та інших природних критеріїв;
  • постійне чи періодичне проживання у приміщенні.

Виходячи з вищевикладеного, вибір автономної каналізації буде відрізнятися для заміського будинку, де люди живуть постійно і для дачі, куди приїжджають у теплу пору року.

Види септиків для приватних будинків

Очисні пристрої розрізняються між собою за функціоналом, а також способом встановлення. Залежно від функціональних можливостей розрізняють:

  1. Відстійники, які за допомогою біофільтру очищають воду на 40-70%. Це енергонезалежні пристрої, що робить їх вигідними з матеріальної точки зору. Для більшої ефективності слід встановлювати додаткові фільтри.
  2. Накопичувачі. Це резервуари, які складаються з одного або двох відсіків для збирання води. При цьому система очищення та утилізації в них не передбачена.
  3. Септики глибокої біологічної очистки. Після очищення стічних вод рідина очищається до 95% від забруднень. Таку воду можна зливати в ґрунт або водойму без обмежень та побоювань.

Самі ємності різняться залежно від матеріалу, з якого вони виготовлені, і навіть за способом установки. Можуть бути резервуари з цегли, залізобетону, пластику, склопластику та металу.

Отже, як правильно підібрати септик для дачі ? Перше, що потрібно зробити – проаналізувати його призначення та особливості будинку. Найкраще звернутися до професіоналів, які допоможуть вибрати оптимальну модель очисної системи.

Рейтинг найкращих септиків для будинку

Наші фахівці підготували рейтинг найкращих септиків для заміських котеджів та будинків, які пропонує інженерно-геологічна компанія Акваторія:

  • септик із залізобетонних кілець на 1.0; 1.5 або 2.0 метрів, що складається із 4 кілець;
  • Bioseptic на 3, 5 або 10 осіб, залежно від потреб клієнта.

Запропоновані варіанти є найбільш вигідними з погляду витрат на виготовлення та встановлення. Також перевагами зазначених систем виступають довговічність, практичність та надійність.

Правильно визначити різновид очисної системи допоможуть співробітники компанії Акваторія, які ретельно проаналізують вимоги до каналізації, а також особливості умов встановлення.

Замовити септик для дачі в компннії Акваторія

Проаналізувавши рейтинг септиків для надання та рекомендації професіоналів у сфері інженерно-геологічних послуг, ви зможете підібрати найкращий варіант саме для вас.

Для замовлення системи очищення ви можете зв'язатися зі співробітниками нашої компанії. По телефону ми зможемо уточнити всі нюанси та прорахувати попередню вартість робіт. Для більш детального визначення різновиду обладнання та розрахунку вартості наші фахівці проведуть оцінку на місці встановлення системи.

Замовляючи виготовлення та монтаж обладнання в нашій компанії, ви отримуєте не просто якісний продукт, а гарантію довговічності виробів. Також ми пропонуємо сервісне обслуговування та технічний супровід для наших клієнтів. 

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.