Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Станція біологічної очистки: що це таке

Станція біологічної очистки: що це таке
Станція біологічної очистки: що це таке
контент-менеджер
жовтня 24.2022
0 Коментар
Категорія:
Канализация

Централізована каналізація сьогодні проведена не в усі населені пункти, оскільки будується безліч нових котеджних селищ та заміських будинків, далеко від цивілізації. У такому разі необхідна установка станції біологічної очистки , яка допоможе відчувати комфорт та зручність незалежно від наявності центральної системи.

Що таке станція біологічного очищення ? Це спеціальний пристрій, дія якого спрямована на очищення стічних вод для подальшої утилізації у природне середовище.

Конструкція біосептика складається з резервуарів, пластикових труб та кріплень. В резервуар через труби надходить стічна вода (з санвузла, пральної машинки та інших сантехнічних приладів). Потім відбувається очищення від забруднень. Очищену воду можна утилізувати у водойму або ґрунт без шкоди для навколишнього середовища.

Біологічне очищення септика: принцип роботи

Як працює станція біологічного очищення ? Для створення резервуару утворюється котлован. Він може бути виконаний у вигляді вигрібної ями, металевого або пластикового резервуару. Місткість для збирання рідини повинна бути нижчою за рівень землі.

Розмір котловану визначається розмірами самої біостанції з урахуванням невеликого запасу для подальшого його утеплення. Таке утеплення необхідне для ефективного функціонування та запобігання можливим поломкам під час експлуатації станції очищення в зимовий період.

Фільтраційна система у біосептиці спрямована на очищення води від різних видів забруднень: механічних, хімічних та інших. Тому за допомогою такого пристрою можна очищати воду до 95% різних домішок. Також вам не потрібно відкачувати стічні води, як це необхідно робити при установці інших видів автономних каналізацій.

Установка станції біологічної очистки

Монтаж станції біологічної очистки включає кілька послідовних етапів:

  1. Визначення розмірів біостанції залежно від потреб замовника.
  2. Визначення ділянки, на якій буде встановлено пристрій.
  3. Формування котловану та встановлення на його дно бетонної плити для забезпечення теплоізоляції системи.
  4. Підключення та проведення зовнішньої та внутрішньої системи трубопроводу.
  5. Налаштування та введення в експлуатацію системи, перевірка справності її роботи.
  6. Засипання котловану та зволоження ґрунту, для його усадки надалі.

Слід зазначити, кожен етап установки пристрою вимагає спеціалізованих знань. Адже при виборі ділянки для встановлення пристрою обов'язково проаналізувати особливості ґрунту, а також рівня підземних вод, щоб пристрій тривалий час функціонував без поломок та пошкоджень.

Також слід правильно визначити тип і розміри обладнання, адже такий пристрій слугує не один десяток років і слід продумувати обсяги роботи на перспективу.

Чимало користувачів задають питання при виборі типу системи, чим відрізняється септик від станції біологічного очищення ? Септик – це пристрій для збирання використаної води, при цьому згодом доведеться відкачувати накопичену рідину. А біологічне очищення септика – це не просто збір рідини, а її очищення для подальшої утилізації без необхідності проводити відкачування.

Ще одне популярне питання – чи можна кидати туалетний папір у станцію біологічного очищення ? Так, туалетний папір та інші вироби з целюлози можна кидати в септик з очищенням, оскільки це не шкодить справному функціонуванню пристрою.

Замовити біосептик на сайті Акваторія

Компанія Акваторія, що спеціалізується на інженерно-геологічних роботах пропонує широкий вибір автономних каналізацій. Наші фахівці допоможуть визначити тип системи для очищення, а також необхідні розміри, залежно від індивідуальних вимог та особливостей.

Наша компанія пропонує виготовлення біосептиків на різну кількість людей, а також якісну установку. Фахівці Акваторія проводять оцінку ґрунтів та підземних вод, вивчають ділянку для встановлення та розраховують обсяги септика, щоб споруда стовідсотково відповідала вашим потребам.

Ми гарантуємо відмінну якість продукції, гарантію на всі вироби, а також сервісне обслуговування та технічний супровід. Замовляйте біосептики лише у перевірених магазинах, щоб довгі роки не турбуватися про справність роботи пристрою.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.