Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Як працює автономна каналізація

Як працює автономна каналізація
Як працює автономна каналізація
контент-менеджер
жовтня 24.2022
0 Коментар
Категорія:
Канализация

Не всі приватні будинки, заміські котеджі та дачі мають доступ до централізованої каналізації. У такому разі найкращим рішенням буде установка каналізаційна, яка дозволяє відчувати всі блага цивілізації, незалежно від розташування вашого будинку.

Такий пристрій складається із спеціальних резервуарів, пластикових труб та фітингів для їх закріплення. Переважна більшість пластикових деталей зумовлена перевагами цього матеріалу: міцністю, стійкістю до негативного впливу факторів зовнішнього середовища та довговічністю.

Установка каналізаційна побутова – це спеціальний пристрій, дія якого спрямована на збирання та очищення стічних вод від забруднень. Такий пристрій дозволяє використовувати будь-які побутові прилади та сантехнічну техніку без небезпеки навколишнього середовища.

Якщо ви плануєте побудувати дачу/заміський будинок, далеко від цивілізації або ви придбали житло без підключення до центральної системи, вам знадобиться встановлення каналізації. Ціна пристрою залежить від різновиду, а також обсягу резервуара, який вам знадобиться.

Пристрій та встановлення автономної каналізації

Пристрій автономної каналізації включає наступні елементи:

  • сантехнічні прилади та труби, з'єднані між собою;
  • очисний пристрій;
  • зовнішнє розведення труб;
  • компресор, який може бути встановлений на ваше бажання.

Також компресор може встановлюватись на септики, які вже функціонують. Таке вдосконалення автономної каналізації дозволяє підвищити ефективність роботи септика.

Робота системи полягає в тому, що стічні води з дому чи дачі трубопроводом потрапляють у систему. Потім відбувається очищення рідини від забруднень за допомогою трьох щаблів фільтрації. Потім вода може бути спущена у водойму або ґрунт без небезпек для екологічної ситуації.

Різновиди автономної каналізації

Септик може бути виконаний у кількох різновидах:

  1. Вигрібна яма, яка має на увазі установку трубопроводів і резервуара або ями для накопичення стічних вод. Такий спосіб облаштування вигідний, тому що не потрібне використання електроенергії. При цьому регулярно необхідно відкачувати воду з ями.
  2. Накопичувальні відстійники, які за своїм принципом схожі на попередній варіант. Основною відмінністю є герметичність системи, що дозволяє захистити довкілля та уникнути появи неприємного запаху.
  3. Індивідуальна станція для очищення води. Такий спосіб є більш ефективним та зручним в експлуатації, при цьому вартість його виготовлення та монтажу вища. Простота використання такої системи значно перевищує витрати, адже вам не знадобиться регулярне відкачування використаної води.

Вибір типу очисної системи залежить від багатьох факторів, зокрема стан ґрунтів, рівень підземних вод, кількості осіб, які проживатимуть у будинку, а також від періодичності проживання. Так, наприклад, каналізація для дачі, в якій проживатимуть лише влітку, відрізнятиметься від пристрою для приватного будинку, де постійно мешкатимуть люди.

Замовити каналізацію для приватного будинку в компанії Акваторія

Інженерно-геологічна компанія Акваторія пропонує встановити якісний пристрій каналізації у приватному будинку. Ціна залежить від різновиду системи та обсягу резервуара.

Для визначення типу каналізації та прорахунку вартості обладнання рекомендуємо звернутися на консультацію до наших спеціалістів. Під час консультації співробітники компанії допоможуть визначити оптимальний варіант виробу, залежно від індивідуальних вимог.

Також під час наші співробітники зможуть проконсультувати вас щодо тривалості виготовлення та монтажу обладнання. Ми гарантуємо відмінну якість усіх виробів та пропонуємо сервісне обслуговування всіх систем.

Встановлюйте лише якісні системи очищення стічних вод, які довгі роки функціонуватимуть відповідно до вимог.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.