Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Про нас

Про нас

Дізнайтесь за 30 хвилин вартість необхідної послуги:

Дізнатись вартість
Репутація

Репутація Успішно виконуємо весь спектр інженерно-геологічних послуг з 2007 року, щороку понад 500 завдань з усіх послуг. Гарантія на послуги від 12 до 96 місяців.

Надійність

Надійність Ми завжди підбираємо оптимальне для замовника рішення, ніколи штучно не здешевлюємо вартість наших послуг та матеріалів на шкоду якості та довговічності

Чесність

Чесність Ми дотримуємося принципів чесного ведення бізнесу та проявляємо поваги до кожної людини. Нам довіряють тисячі замовників та партнерів.

Професіоналізм

Професіоналізм Професіоналами не народжуються – вони зростають. Ми виконуємо навіть дуже складні проекти і кожен об'єкт обов'язково реалізовуємо до логічного завершення.

Про нас
Про нас

Основними напрямками інженерно-геологічної компанії «Акваторія» є буріння, геологія, геодезія, а також монтаж автономної каналізації.

З 2005 року ми виконуємо весь спектр послуг з буріння свердловин, починаючи від оформлення, проектування, безпосередньо буріння, видачі технічного паспорта до їх сервісного обслуговування, консервації та ліквідаційного тампонажу.

З 2007 року компанія проводить інженерно-геологічні дослідження не лише по Києву, а й у всій Київській області. Завдяки накопиченому досвіду створили власну унікальну гідрогеологічну карту, яка надає неоціненну допомогу під час підготовки розрахункових схем та документації. Грунтуючись на комплексному аналізі властивостей і стану ґрунтів, наші професіонали з упевненістю спрогнозують можливі зміни геологічних процесів при взаємодії навколишнього середовища з об'єктами, що зводяться.

Також сертифіковані фахівці «Акваторії» організовують повний спектр геодезичних послуг-винесення меж у натуру, розбивка геооснови, топографічна та виконавча зйомка.

Наші переваги:

 • Можливість одержати повний пакет проектної документації в одному місці.

 • Професіоналізм - багаторічний досвід і найвища кваліфікація фахівців гарантують бездоганну якість робіт, що виконуються.

 • Є все необхідне для проведення геологічних вишукувань – компактна та габаритна техніка, власна лабораторія для тестування ґрунтів, допуски СРО.

 • У штаті компанії геодезисти, геологи, інженери, буровики, а також проектувальники та техніки вищої кваліфікації, які у своїй роботі використовують власні методики та розробки.

 • Компанія, що динамічно розвивається, крім основних напрямків, список послуг постійно поповнюється. Це монтаж водоочисних систем, буріння глибинних свердловин під геотермальні контури, проектування та монтаж автоматичного поливу, каналізації та ін.

 • Бездоганна репутація – успішно виконуємо весь спектр послуг, про що свідчить рейтинг на Google maps 4,7 та більше 100 вдячних відгуків.

 • Надійність-чітко виконуємо зобов'язання, взяті він перед замовниками. Цінуємо якість і довговічність.

 • Чесність-завдяки своїм принципам чесного ведення бізнесу, побудованого на взаємній повазі, інженерно-геологічна компанія «Акваторія» займає лідируючі позиції у сфері інженерних досліджень.

Наші нагороди:

2019 рік:

 • За результатами національного бізнес-рейтингу України ТОВ «Акваторія 2010» за показником «Рентабельність власного капіталу» отримала Свідоцтво «Лідер галузі» «Срібло».

 • За високі результати, відповідальне та сумлінне виконання поставлених завдань, невтомна працьовитість та ініціативність інженери Борисенка М.Ю., Ломакін Р.А., Зайчикова О.О. отримали звання «Спеціаліст року»

2020 рік:

 • Відповідно до реєстру «Надійних та інвестиційно-привабливих підприємств країни» ТОВ «Акваторія» визнано найкращою компанією року.
 • За вагомий внесок у розвиток економіки регіону, здобуття першості в галузі та відмінну динаміку розвитку підприємства ТОВ «Акваторія» отримало національне визнання та сертифікат «Компанія року», виданий Всеукраїнським аналітичним центром.

 • Згідно з експертною оцінкою Торгово-промислової палати України ТОВ «Акваторія 2010» офіційно нагороджено статусом «Вибір країни».

 • За результатами НБР України ТОВ «Акваторія 2010» нагороджено Свідоцтвом «Лідер галузі» «Срібло» у номінації «Фондовіддача»

 • За визначний професіоналізм геолог Лелека Д.Ю., помічники бурових установок Бабак В.М., Ружейников Ю.В., отримали сертифікат «Професіонал року»

 • Згідно з рейтингом «Союзу НБР», нашим інженерам Антонюк Р.О., Зайчиковій А.А., а також буровим майстрам Дриг С.В., Перепелиці П.В., Шарко В.В., Кузьонко Н.А., присвоєно звання «Спеціаліст року».

 • За видатні заслуги Корженка Є. Г. нагороджено медаллю «За заслуги та досягнення» та орденами «Професійне визнання» та «Гордість галузі», Борисенка М.Ю.- медаллю за професійний внесок»

2021 рік:

 • За результатами НБР України ТОВ «Акваторія 2010» нагороджено Свідоцтвом «Лідер галузі» «Срібло» у номінації «Фондовіддача»

 • Топ 100 визнано «Найкращою компанією року» у сфері інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних послуг у Києві та Київській області.

 • За досягнення високих показників інженера Дубініна визнано «Спеціалістом року»

Наша надійність підтверджується фактами та цифрами, тому серед наших постійних клієнтів найбільші підприємства країни, такі як ДП Ферми Данам, ТМ «РУДЬ», ТОВ «Будводпроект», Агросервіс «Юпітер 9», ТОВ «ДБК-індустрія, Будівельна компанія «Світбуд» , мережа магазинів «Фора», БРСМ-Нафта, Дарницький завод ЗБК та інші великі та дрібні підприємства України, а також приватні особи.

Географія наших послуг постійно зростає. На сьогоднішній день ми працюємо не лише у Києві та Київській області, а й у багатьох інших областях країни, таких як Чернігівська, Сумська, Полтавська, Черкаська, Вінницька та Житомирська.

Прорахунок проекту чи кошторису за 30 хвилин!

Опишіть завдання чи надайте технічне завдання нам, і ми зможемо вам надати розрахунок із вартістю, обсягами та термінами виконання робіт

Консультація фахівця
Онлайн калькулятор
×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.