Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Інженерна геологія

Дізнайтесь за 30 хвилин вартість необхідної послуги:

Дізнатись вартість
Репутація

Репутація Успішно виконуємо весь спектр інженерно-геологічних послуг з 2007 року, щороку понад 500 завдань з усіх послуг. Гарантія на послуги від 12 до 96 місяців.

Надійність

Надійність Ми завжди підбираємо оптимальне для замовника рішення, ніколи штучно не здешевлюємо вартість наших послуг та матеріалів на шкоду якості та довговічності

Чесність

Чесність Ми дотримуємося принципів чесного ведення бізнесу та проявляємо поваги до кожної людини. Нам довіряють тисячі замовників та партнерів.

Професіоналізм

Професіоналізм Професіоналами не народжуються – вони зростають. Ми виконуємо навіть дуже складні проекти і кожен об'єкт обов'язково реалізовуємо до логічного завершення.

Інженерна геологія
Інженерна геологія

Дослідження ґрунту під будівництво

Геологія для будівництва – одна з найбільш затребуваних послуг, які надає компанія «Акваторія» в Києві та області. Досвід, накопичений штатними фахівцями, і парк різнопланової техніки дозволяють професійно та строго за графіком проводити дослідження ґрунту під фундамент. Ми пропонуємо перевірені технології для визначення:

 • рівня промерзання, просторового поширення та характеристик ґрунтових шарів;
 • Наявності, динаміки та глибини залягання підземних вод;
 • Придатність локації для забудови.

Геологія для фундаменту, проведена до початку будівельних робіт – запорука цілісності та експлуатаційної безпеки об'єкта, що зводиться.

Інженерна геологія у Києві

Інженерно-геологічні дослідження ґрунтів мінімізують катастрофічність наслідків природних явищ та створюють основу для безпомилкового проектування будівельних об'єктів. Геологія під фундамент дозволяє виявити та оцінити:

 • Рельєфні особливості території, що забудовується;
 • Склад та взаємозв'язки між компонентами ґрунтових шарів;
 • Глибину промерзання та несучу здатність ґрунтів;
 • Підземні води та водоносні пласти;
 • Межі можливого підтоплення, пов'язаного з сезонністю або довколишньою водоймою.

Дослідження ґрунту фундаменту передбачає виконання робіт в обсягах, що залежать від проєктної стадії об'єкта, характеристик ґрунтових шарів, умов гідрогеології та інших факторів.

За допомогою комплексного дослідження складу ґрунтів одержують найбільш докладні відомості. Застосування геофізичних методик дозволяє провести аналіз ґрунтів для будівництва в натурних умовах. Польові дослідження ґрунтів для будівництва, в ході яких ґрунтові шари зондують в умовах статики або динаміки із застосуванням штампових та пресіометричних методів, вважаються найпродуктивнішими.

Перевірені методи знижують ризики прорахунків та пропуску неоднорідностей, які не фіксуються іншими способами. Геологія на ділянці перед будівництвом, виконана на належному професійному рівні, виявляє небезпечні чинники. Дослідження шарів ґрунту з правильною оцінкою отриманих результатів виключає ймовірність деформацій та руйнувань.

Інженерно-геологічні дослідження замовити за адекватною ціною можна в компанії «Акваторія». Наші клієнти отримують якісні інженерні дослідження для будівництва, достовірність та точність яких гарантує наявність допусків СРО, галузевих ліцензій та сертифікатів, власного парку спецтехніки та акредитованої лабораторії.

Тут деякі наші роботи Наше портфоліо
Проектування свердловини - с. Новосілки
с. Новосілки
Проектування свердловини
3500 л/г
40 днів
2019 рік
125 м
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - м.Боярка
м.Боярка
Буріння та облаштування свердловини
2500 л/г
42 м
Полтавський (N)
Детальніше
Прорахунок проекту чи кошторису за 30 хвилин!

Опишіть завдання чи надайте технічне завдання нам, і ми зможемо вам надати розрахунок із вартістю, обсягами та термінами виконання робіт

Консультація фахівця
Онлайн калькулятор
Дослідження ґрунтів для будівництва
Дослідження ґрунтів для будівництва

Дослідження ґрунтів для будівництва

Зробити дослідження ґрунту з дотриманням нормативних вимог можуть інженери, геологи, геодезисти, проектувальники, техніки та буровики компанії «Акваторія». Геологія під котедж у Києві та області виконується нашими спеціалістами після підготовки топоплану, вивчення архівних документів, розробки техзавдання та кошторису. Проводяться інженерно-геологічні дослідження ґрунтів поетапно.

 1. Рекогносцировка відведеної території.
 2. Польові дослідження з бурінням шурфів, випробуванням та тестуванням ґрунтів та підземних вод.
 3. Випробування вилучених зразків у лабораторії.
 4. Виконання підсумкових розрахунків.
 5. Підготовка технічного висновку, що відображає умови гідрогеології, результати лабораторних досліджень, план розміщення свердловин та інші відомості.

Довговічність інженерного об'єкта залежить від характеристики ґрунтів. Оцінити придатність локації для будівництва дозволяє проведення дослідження ґрунту. В результаті геологія ділянки під котедж полегшує правильний вибір фундаментних конструкцій та усуває можливість передчасного руйнування споруд.

Скільки коштують інженерно-геологічні дослідження для будівництва

Дослідження ґрунту, вартість якого залежить від численних факторів, забезпечує проєктувальників відомостями для прийняття вірних рішень. Індивідуальність ціноутворення, зумовлена ​​різницею гідрогеологічних умов, залежить:

 • Від розмірів об'єкта, що зводиться;
 • Складності ґрунтів;
 • Кількості виробок;
 • Задіяної техніки;
 • Трудомісткості досліджень.

Інженерно-геологічні дослідження ґрунтів – послуга, на якій не варто економити. Відмова від пошуків може призвести до витрат на ремонт і відновлення передчасних руйнувань.

Замовляйте послуги дослідження ґрунту під фундамент в Акваторії – компанії, яка працює для вас і створює комфортні умови для життя!

Найпопулярніші варіанти геологічних свердловин
2 свердловини
2 свердловини
 • Глибина свердловин: 6м
Ціна від 6000 грн *
3 свердловини
3 свердловини
 • Глибина свердловин: 6м
Ціна від 7500 грн *
4 свердловини
4 свердловини
 • Глибина свердловин: 6м
Ціна від 8500 грн *
5 свердловин
5 свердловин
 • Глибина свердловин: 6м
Ціна від 9500 грн *
2 свердловини
2 свердловини
 • Глибина свердловин: 8м
Ціна від 7500 грн *
3 свердловини
3 свердловини
 • Глибина свердловин: 8м
Ціна від 9000 грн *
4 свердловини
4 свердловини
 • Глибина свердловин: 8м
Ціна від 10 500 грн *
5 свердловин
5 свердловин
 • Глибина свердловин: 8м
Ціна від 12 000 грн *
*Вартість послуг може зміниться від гідрогеологічних, технічних умов, відстані об'єкта, валютних коливаннях, податкових операцій, оплати праці.
Замовити
Інженерна геологія Як проходить работа?
 • Консультація по Вашому запитанню

  Консультація по
  Вашому запитанню

 • Підготовка попередньої комерційної пропозиції

  Підготовка попередньої
  комерційної пропозиції

 • Виїзд фахівця на об'єкт

  Виїзд фахівця
  на об'єкт

 • Підготовка кінцевої комерційної пропозиції

  Підготовка кінцевої
  комерційної пропозиції

 • Выполнение работ на объекте

  Выполнение работ
  на объекте

 • Выдача документов заказчику после завершения

  Выдача документов заказчику
  после завершения

що говорять про нас клієнти Наші відгуки
Назад
Юлия Ломенко Care - Наші відгуки
Sasha Syhinin - Наші відгуки
Надежда Полякова - Наші відгуки
Inessa Yurchenko - Наші відгуки
Вика Гусейн - Наші відгуки
Svetlana Mushenko - Наші відгуки
Оксана Дейкун - Наші відгуки
Вперед
Не первый раз обращаемся в данную компанию, делали скважину нашим родителям на даче , нам геологию на участке, купили для дома, будем еще обращаться и по другим работам , оптимальные цены, адекватные специалисты. Рекомендуем.
Юлия Ломенко Care
Пробурили быстро, очень доволен, попалась толковая бригада, изначально договаривался на 40м но на 31 метре пошли плохие грунты и ребята дальше бурить не стали за что им спасибо, а хотя могли добурить до 40ка и снять больше денег. В общем советую
Sasha Syhinin
Сделали 10 метровые скважины, детальную геологию. Я как инженер отчетом довольна. Ценой тоже. Качеством тоже. Рекомендую. Спасибо будем если что дальше обращаться за поливом и водой.
Надежда Полякова
Очень довольны сотрудничеством с этой фирмой.Все-от директора до рабочего мастера своего дела,вежливые, доброжелательные,сроки соблюдаются, документы в порядке.Дай Бог здоровья тому,кто собрал такую команду и так отлично всё организовал 
Inessa Yurchenko
Ремонтировали скважину в воскресенье , что-то перестала поступать вода , Изначально перезвонила нескольким фирмам , лишь сотрудники Акватории приехали и все устранили за несколько часов, даже помогли отрегулировать насосную станцию.
Вика Гусейн
Огромное спасибо мастерам по бурению Славе и Вадиму! Огромное спасибо мастерам по подключению Андрею и Сереже!!!! Вы просто супер!!! 94 метра! Вы это сделали!!! Воду еще пока сливаем но надеемся все будет супер!!! Рекомендую! 
Svetlana Mushenko
В компании заказывала чистку скважины. Услуга оказалась не дорогой , и полезной .. Мастера Роман и Александр приехали вовремя и за 4 часа очистили скважину. Ребята качественно и аккуратно выполнили свою работу. Спасибо! 
Оксана Дейкун
необхідно замовити послугу? Заповніть форму і ми
направимо Вам розрахунок
протягом години

Або Подзвоніть нам +38 044 209-01-01 +38 097 700-10-10

Де ми працюємо