Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Буріння та облаштування свердловини м. Фастів

Буріння та облаштування свердловини / м. Фастів
Буріння та облаштування свердловини / м. Фастів
Буріння та облаштування свердловини / м. Фастів

Буріння свердловин на воду є важливою послугою для приватних домовласників та підприємств, які потребують постійного та якісного водопостачання. Компанія "Акваторія" виконала буріння свердловини на воду у м. Фастів глибиною 35 метрів на Полтавський обрій до твердих порід. Роботи виконували переносну малогабаритну установку, що дозволило виробляти буріння свердловини в умовах обмеженого доступу.

Конструкція свердловини була однотрубною з використанням труб діаметрами 126/6.0 мм з матеріалу НПВх. У свердловині встановлено поліпропіленовий фільтр довжиною 6 метрів для забезпечення чистоти та якості води. Також було проведено монтажні роботи із встановленням насосного обладнання марки Pedrollo для забезпечення надійної роботи свердловини та постійного водопостачання приватного будинку.

Компанія "Акваторія" надає послуги з буріння свердловин на воду різної глибини та діаметру, а також забезпечує проведення монтажних робіт та встановлення насосного обладнання. Кожне замовлення виконується професійно та якісно, з урахуванням індивідуальних потреб та вимог замовника.

2500 л/г Дебет
1 днів Термін виконання
35 м Глибина свердловини
Полтавський (N) Водоносний горизонт
Дізнатись вартість схожої послуги
×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.