Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Буріння та облаштування свердловини м. Обухів

Буріння та облаштування свердловини / м. Обухів
Буріння та облаштування свердловини / м. Обухів
Буріння та облаштування свердловини / м. Обухів

компанія "Акваторія" успішно виконала проект з буріння свердловини в м. Обухів. Глибина свердловини становила 110 метрів на Бучацький горизонт. Для проведення робіт було використано установку УРБ2А2 на базі ЗІЛ 131. Конструкція свердловини була однотрубною та виконана з використанням труб діаметрами 126/7.4 мм з матеріалу НПВх. Для забезпечення якісної фільтрації було встановлено поліпропіленовий фільтр завдовжки 6 метрів.

В рамках проекту були проведені монтажні роботи з установкою насосного обладнання марки Needle, а також облаштування приямки із залізо-бетонних кілець та встановленням автоматики. Ці заходи дозволили забезпечити надійну та ефективну роботу свердловини.

Фахівці компанії "Акваторія" мають багатий досвід у бурінні свердловин різної глибини та складності, що дозволяє виконати роботи на високому професійному рівні. Якість роботи та використання сучасного обладнання гарантують надійність та довговічність свердловини. Завдяки цьому мешканці м. Обухів можуть отримати доступ до якісної води, що важливо для підтримки здоров'я та комфортного життя.

3500 л/г Дебет
4 днів Термін виконання
105 м Глибина свердловини
Бучацький (Pg) Водоносний горизонт
Дізнатись вартість схожої послуги
×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.