Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Буріння та облаштування свердловини м. Ірпінь

Буріння та облаштування свердловини / м. Ірпінь
Буріння та облаштування свердловини / м. Ірпінь
Буріння та облаштування свердловини / м. Ірпінь

Буріння свердловин - це процес, який відіграє важливу роль у забезпеченні населення чистою питною водою. Компанії, які займаються бурінням свердловин, повинні мати кваліфікованих спеціалістів та сучасне обладнання, щоб гарантувати виконання завдання на найвищому рівні.

У даному випадку фахівці компанії успішно виконані завдання з буріння свердловини в місті Ірпінь. Глибина свердловини становила 85 метрів на Сеноманський горизонт. Конструкція свердловини була двотрубною з використанням труб діаметрами 160 мм/110 мм з матеріалу НПВх. Для більш ефективної роботи свердловини було встановлено поліпропіленовий фільтр довжиною 6 метрів.

Компанія провела монтажні роботи зі встановлення насосного обладнання марки Needle, що забезпечує надійне та безперебійне водопостачання для населення. Крім того, було проведено облаштування приямки із залізо-бетонних кілець та встановлення автоматики, що дозволить контролювати роботу свердловини в автоматичному режимі.

Для виконання завдання використовувалася сучасна установка УРБ2а2 на базі ЗІЛ, яка дозволила виконати завдання на найвищому рівні. Це свідчить про те, що компанія стежить за вдосконаленням свого обладнання та вибирає оптимальний інструмент для кожного конкретного завдання.

Насамкінець, ми можемо зробити висновок, що компанія, яка займається бурінням свердловин, повинна завжди стежити за якістю своєї роботи та використовувати сучасне обладнання для виконання завдання на найвищому рівні.

4000 л/г Дебет
1 днів Термін виконання
85 м Глибина свердловини
Сеноманська (Kcm) Водоносний горизонт
Дізнатись вартість схожої послуги
×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.