Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Буріння та облаштування свердловини м. Васильків

Буріння та облаштування свердловини / м. Васильків
Буріння та облаштування свердловини / м. Васильків
Буріння та облаштування свердловини / м. Васильків

Компанія, "Акваторія" що спеціалізується на бурінні свердловин на воду, провела роботи із буріння свердловини у місті Васильків на глибину 55 метрів на Полтавський горизонт. Роботи були виконані за допомогою переносної малогабаритної установки, що дозволило здійснити їх у найкоротші терміни та з мінімальними витратами.

Конструкція свердловини була однотрубною з використанням труб діаметрами 126/6.0 мм з матеріалу НПВх. Для забезпечення ефективної фільтрації було встановлено поліпропіленовий фільтр завдовжки 6 метрів.

Після завершення буріння було проведено монтажні роботи із встановленням насосного обладнання марки Pedrollo. Компанія гарантує надійність та якість свердловини, а також чисту та якісну воду, яка буде корисною для побутових потреб та сільськогосподарських цілей.

Замовники можуть бути впевнені у професійному та якісному підході до виконання робіт, а також у суворому дотриманні всіх норм та правил, що регулюють процес буріння свердловин. В результаті роботи клієнти отримають доступ до постійного джерела чистої та якісної води.

3500 л/г Дебет
5 днів Термін виконання
55 м Глибина свердловини
Полтавський (N) Водоносний горизонт
Дізнатись вартість схожої послуги
×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.