Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Буріння та облаштування свердловини смт.Клавдієво-Тарасове

Буріння та облаштування свердловини / смт.Клавдієво-Тарасове
Буріння та облаштування свердловини / смт.Клавдієво-Тарасове
Буріння та облаштування свердловини / смт.Клавдієво-Тарасове

Буріння свердловини на воду - це серйозний та відповідальний процес, який потребує професійного підходу та досвідчених фахівців. Компанія Акваторія з роками досвіду та висококваліфікованими спеціалістами провела успішне буріння свердловини у смт. Клавдієво-Тарасове.

Для виконання завдання було задіяно переносну малогабаритну установку, яка забезпечила високу точність і швидкість буріння. Конструкція свердловини була однотрубною з використанням труб діаметрами 126/6.0 мм з матеріалу НПВх, що забезпечило міцність і довговічність свердловини на довгі роки.

Для забезпечення чистоти та якості води було встановлено поліпропіленовий фільтр довжиною 6 метрів, який вловив усі дрібні домішки та гарантував високу якість води. Крім того, були проведені монтажні роботи із встановленням насосного обладнання марки Niddle, що дозволило забезпечити високу продуктивність свердловини та стабільну подачу води.

Компанія Акваторія дбає про безпеку та довговічність кожної свердловини, тому при виконанні проекту було приділено особливу увагу облаштуванню приямка із залізо-бетонних кілець та установці автоматики. В результаті було створено якісну свердловину, яка забезпечила необхідний рівень води для клієнта смт. Клавдієво-Тарасове

3000 л/г Дебет
5 днів Термін виконання
88 м Глибина свердловини
Бучацький (Pg) Водоносний горизонт
Дізнатись вартість схожої послуги
×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.