Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Буріння та облаштування свердловини смт. Кодра

Буріння та облаштування свердловини / смт. Кодра
Буріння та облаштування свердловини / смт. Кодра
Буріння та облаштування свердловини / смт. Кодра

Буріння свердловини на воду – це важливий процес, який потребує професійного підходу та використання якісного обладнання. Одним із таких проектів було буріння свердловини у смт. Кодра (Київська область), глибиною 42 метри на Бучацький горизонт.

Для виконання цього завдання було задіяно переносну малогабаритну установку, яка дозволила провести роботи з високою точністю та швидкістю. Конструкція свердловини була однотрубною з використанням труб діаметрами 125/6.0 мм з матеріалу НПВх, що забезпечило міцність і довговічність свердловини.

Для забезпечення чистоти та якості води було встановлено поліпропіленовий фільтр завдовжки 6 метрів. Крім того, були проведені монтажні роботи із встановленням насосного обладнання марки Pedrollo, що дозволило забезпечити високу продуктивність свердловини.

Для облаштування свердловини було також проведено монтаж приямки із залізо-бетонних кілець та встановлення автоматики, що гарантувало безпечну експлуатацію свердловини.

Результатом цих робіт було створено якісну свердловину, яка забезпечує надійне та стабільне джерело води для мешканця смт. Кодра 

3000 л/г Дебет
4 днів Термін виконання
42 м Глибина свердловини
Бучацький (Pg) Водоносний горизонт
Дізнатись вартість схожої послуги
×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.