Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Буріння та облаштування свердловини смт.Коцюбинське

Буріння та облаштування свердловини / смт.Коцюбинське
Буріння та облаштування свердловини / смт.Коцюбинське
Буріння та облаштування свердловини / смт.Коцюбинське

Буріння свердловини на воду - це складний технічний процес, що вимагає високої кваліфікації та професіоналізму. Наша компанія має багаторічний досвід у бурінні свердловин та пропонує якісні послуги зі встановлення свердловин на воду у різних районах України, у тому числі й у смт. Коцюбинське.

Ми використовуємо переносні малогабаритні установки для буріння свердловин, що дозволяє працювати в будь-яких умовах і на будь-якій території. Конструкція свердловин, які буримо, залежить від геологічних особливостей місцевості та глибини, на яку необхідно бурити. Що стосується смт. Ми використовували Коцюбинське однотрубну конструкцію з трубами діаметрами 126/6.0 мм з матеріалу НПВх.

Після буріння свердловини ми встановлюємо поліпропіленовий фільтр завдовжки 6 метрів, який забезпечує чистоту та якість води. Також ми проводимо монтажні роботи з встановлення насосного обладнання (в даному випадку - насос марки Niddle), облаштування приямки із залізо-бетонних кілець та встановлення автоматики.

Наша компанія гарантує якість та надійність роботи, а також суворе дотримання всіх необхідних технологічних процесів під час буріння свердловин на воду.

2500 л/г Дебет
5 днів Термін виконання
38 м Глибина свердловини
Полтавський (N) Водоносний горизонт
Дізнатись вартість схожої послуги
×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.