Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Буріння та облаштування свердловини смт. Пісківка

Буріння та облаштування свердловини / смт. Пісківка
Буріння та облаштування свердловини / смт. Пісківка
Буріння та облаштування свердловини / смт. Пісківка

Буріння свердловин є невід'ємною частиною інфраструктури сучасного світу. Воно використовується для отримання питної води, технічної води, нафти, газу та інших природних ресурсів. Буріння свердловини у смт. Пісківка (Київська область) була виконана з використанням переносної малогабаритної установки. Для цього були використані труби діаметром 125/6.0 мм із матеріалу НПВх. Глибина свердловини становила 46 метрів на Бучацький горизонт.

Для забезпечення якісної роботи свердловини було встановлено поліпропіленовий фільтр завдовжки 6 метрів. Також були проведені монтажні роботи із встановленням насосного обладнання марки Pedrollo, облаштування приямки із залізо-бетонних кілець та встановленням автоматики. В результаті виконаних робіт було отримано надійну свердловину, що забезпечує питну воду мешканцям смт. Пісковка.

Компанія, що здійснює буріння свердловин, повинна мати високу кваліфікацію і великий досвід роботи в даній галузі. Тільки так можна гарантувати виконання робіт на високому рівні та отримання надійної свердловини. Буріння свердловин – це відповідальна та важлива робота, яка потребує професіоналізму та точності.

2500 л/г Дебет
6 днів Термін виконання
46 м Глибина свердловини
Бучацький (Pg) Водоносний горизонт
Дізнатись вартість схожої послуги
×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.