Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Топографічна зйомка м. Бориспіль

Топографічна зйомка  / м. Бориспіль
Топографічна зйомка / м. Бориспіль
Топографічна зйомка / м. Бориспіль

Група кваліфікованих геодезистів, компанії "Акваторії" успішно завершила роботи на земельній ділянці площею 7 соток у місті Бориспіль. Відповідно до вимог замовника, команда провела топографічну зйомку ділянки, щоб надати необхідні технічні дані та проектну документацію для подальших будівельних робіт.

Для проведення топозйомки команда виміряла всі параметри ділянки, включаючи розміри, форму, рельєф та координати, використовуючи найсучасніше обладнання та технології для забезпечення точності та надійності роботи. Усі отримані дані були передані замовнику для використання у подальшій проектній діяльності.

Крім того, група визначила та винесла межі земельної ділянки, використовуючи точне землевимірювальне обладнання та сучасні технології, закріпивши точки кордонів на місцевості та склавши акт винесення кордонів земельної ділянки для забезпечення правильності та точності визначення меж ділянки.

Усі роботи були виконані у суворій відповідності до законодавства та нормативних документів, гарантуючи високу якість та надійність роботи. Команда "Акваторії" професійно виконала всі роботи у стислий термін, і замовник був повністю задоволений результатом роботи команди.

1 днів Термін виконання
2020 Рік виконання
0,07 Га Площа ділянки
1:500 Масштаб
Дізнатись вартість схожої послуги
×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.