Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Геологічні дослідження с. Бобриця

Геологічні дослідження / с. Бобриця
Геологічні дослідження / с. Бобриця
Геологічні дослідження / с. Бобриця

Компанія "Акваторія" є одним із лідерів у галузі геологічних вишукувань та інженерних досліджень. Усі виконані проекти відрізняються високою професійною підготовкою співробітників та якісним підходом до роботи.

Проведена комплексна геологія ділянки у с. Бобриця була виконана з використанням сучасного обладнання та технологій. Фахівці компанії пробурили дві свердловини, глибиною 6 метрів кожна, для отримання точної інформації про ґрунти на ділянці. Було проведено аналізи та складено детальний звіт з характеристиками ґрунтів та рекомендаціями щодо проектування котеджу.

Замовник був приємно вражений швидкою швидкістю виконання проекту – всього за робочий тиждень. Такого результату було досягнуто завдяки досвіду та професіоналізму геологів компанії "Акваторія". Завдяки отриманій інформації замовник може бути впевнений у тому, що проектування котеджу буде проходити ефективно та безпечно.

Компанія "Акваторія" продовжує працювати над покращенням якості своїх послуг та постійно вдосконалює свої технології та методи роботи. Клієнти можуть бути впевнені в тому, що вибравши "Акваторію" як партнера з геологічним дослідженням, вони отримають якісний результат та високий рівень обслуговування.

7 днів Термін виконання
2020 Рік виконання
0,10 Га Площа ділянки
2 Кількість свердловин
Дізнатись вартість схожої послуги
×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.