Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Геологічні дослідження с. Хотів

Геологічні дослідження  / с. Хотів
Геологічні дослідження / с. Хотів
Геологічні дослідження / с. Хотів

Компанія "Акваторія" продовжує залишатися лідером у галузі геологічних вишукувань та інженерних досліджень. Нещодавно наша команда геологів успішно провела комплексну геологію ділянки у с. Хотів, що включало в себе дослідження для розрахунку несучої здатності грунтів для проектування котеджу.

Для отримання точних даних про ґрунти на ділянці було пробурено три свердловини, кожна завглибшки 6 метрів. Фахівці компанії "Акваторія" провели аналізи та склали детальний звіт з усіма характеристиками ґрунтів та супутніми рекомендаціями. Усі роботи були виконані за робочий тиждень, що свідчить про професіоналізм та ефективність нашої команди.

Наш клієнт був приємно вражений швидкістю та якістю виконаних робіт. Завдяки отриманим даним, замовник може бути впевнений, що проектування котеджу буде здійснено найефективніше та безпечніше.

Компанія "Акваторія" продовжує працювати над покращенням якості своїх послуг та постійно вдосконалює свої технології та методи роботи. Клієнти можуть бути впевнені в тому, що вибравши "Акваторію" як партнера з геологічним дослідженням, вони отримають якісний результат та високий рівень обслуговування.

7 днів Термін виконання
2021 Рік виконання
0,10 Га Площа ділянки
3 Кількість свердловин
Дізнатись вартість схожої послуги
×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.