Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Проектування свердловини с. Новосілки

Проектування свердловини / с. Новосілки
Проектування свердловини / с. Новосілки
Проектування свердловини / с. Новосілки

Наша компанія розробила проект будівництва водозабірної свердловини для громадського будинку у селі Новосілки, Вишгородського району Київської області. Наша команда фахівців має багатий досвід у проектуванні та будівництві свердловин різної складності.

Відповідно до вимог та особливостей місцевості, ми запропонували проект водозабірної свердловини глибиною 125 метрів, яка забезпечуватиме господарсько-питне водопостачання будівлі в селі Новосілки.

Наш проект включив у себе сучасне обладнання та технології, які дозволять забезпечити максимальну продуктивність свердловини за мінімальних витрат на експлуатацію. Ми також враховували вимоги законодавства та стандартів якості води, щоб забезпечити безпеку та чистоту питної води.

Наша команда надала повний пакет документації, що включає проектну документацію, кошторисну документацію, технічну документацію, а також документи на отримання дозволу на будівництво. Ми гарантуємо високу якість роботи та своєчасне виконання замовлення.

Якщо у вас є питання, пов'язані з розробкою проекту водозабірної свердловини, не соромтеся зв'язатися з нами. Ми будемо раді допомогти вам!

3500 л/г Дебет
40 днів Термін виконання
2019 Рік виконання
125 м Проектна глибина
Дізнатись вартість схожої послуги
×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.