Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Проектування свердловини с.Крушинка

Проектування свердловини / с.Крушинка
Проектування свердловини / с.Крушинка
Проектування свердловини / с.Крушинка

Компанія "Акваторія" розробила проект будівництва водозабірного вузла для господарсько-питного водопостачання та виробничих потреб цеху з виготовлення пластмасових виробів та фасування аерозольної продукції зі складськими приміщеннями та підсобними спорудами у селі Крушинка, з урахуванням чинних норм, правил та стандартів.

Проект включив проектування та будівництво водозабірного вузла з необхідним обладнанням, яке забезпечує якісне та надійне водопостачання як для виробничих потреб, так і для господарсько-питного водопостачання. Ми врахували особливості місцевості, вимоги законодавства, стандарти якості води та інші фактори, щоб забезпечити безпеку та ефективність роботи вузла.

Ми надаємо повний пакет документації, що включає проектну документацію, кошторисну документацію, технічну документацію, а також документи на отримання дозволу на будівництво. Наша команда досвідчених фахівців гарантує високу якість роботи та своєчасне виконання замовлення.

Якщо у вас є питання, пов'язані з розробкою проекту будівництва водозабірного вузла для господарсько-питного водопостачання та виробничих потреб, не соромтеся зв'язатися з нами. Ми будемо раді допомогти вам!

3500 л/г Дебет
35 днів Термін виконання
2019 Рік виконання
110 м Проектна глибина
Дізнатись вартість схожої послуги
×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.