Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Проектування свердловины с.Паришів

Проектування свердловины  / с.Паришів
Проектування свердловины / с.Паришів
Проектування свердловины / с.Паришів

У компанії "Акваторії" було розроблено проект будівництва водозабірної свердловини для забезпечення господарсько-питним водопостачанням та технічними потребами лісової пожежної станції Денисовецького лісництва. Проект було розроблено відповідно до чинних норм, правил та стандартів, а його реалізація була запланована на 2018 рік у селі Паришів.

Ця водозабірна свердловина має велике значення для лісової пожежної станції, оскільки вона забезпечить постійний доступ до чистої питної води, яка потрібна на підтримку життєдіяльності пожежників. Крім того, свердловина забезпечить необхідну кількість води для технічних потреб станції.

Проект був ретельно розроблений та опрацьований фахівцями Акваторії, щоб забезпечити безпеку та ефективність будівництва та експлуатації водозабірної свердловини. Всі роботи з будівництва будуть проводитися у суворій відповідності до вимог та стандартів, що гарантує якість та надійність цієї важливої інженерної системи.

В результаті реалізації проекту лісова пожежна станція лісництва отримає доступ до надійного та якісного джерела питної води, а також забезпечить достатню кількість води для своїх технічних потреб.

3000 л/г Дебет
30 днів Термін виконання
2018 Рік виконання
40 м Проектна глибина
Дізнатись вартість схожої послуги
×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.