Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Проектування свердловини смт. Кирилівка

Проектування свердловини / смт. Кирилівка
Проектування свердловини / смт. Кирилівка
Проектування свердловини / смт. Кирилівка

Робочий проект для будівництва водозабірної свердловини розроблено фахівцями з метою забезпечення водопостачання еколого-освітнього візиту-центру Приазовського Національного Природного Парку, розташованого у смт. Кирилівка, Якимівського району Запорізької області. Проект був розроблений у 2018 році та передбачає будівництво водозабірної свердловини відповідно до чинних норм, правил та стандартів.

Метою проекту є забезпечення водопостачання візит-центру Приазовського Національного Природного Парку, який є важливим об'єктом екологічного та науково-освітнього туризму у регіоні. Внаслідок реалізації проекту візит-центр отримає постійний доступ до чистої питної води, що дозволить забезпечити комфортне перебування відвідувачів та співробітників на території парку.

Будівництво водозабірної свердловини проводитиметься у смт. Кирилівка, Якимівського району Запорізької області, на ділянці, яка була обрана на основі проведених досліджень та аналізу геологічних даних. Роботи з будівництва свердловини будуть проводитись відповідно до вимог та стандартів, що забезпечить високу якість та надійність системи.

В результаті реалізації проекту візит-центр Приазовського Національного Природного Парку отримає надійне та якісне джерело питної води, що підвищить якість послуг та забезпечить комфортне перебування відвідувачів та співробітників на території парку.

3000 л/г Дебет
40 днів Термін виконання
2018 Рік виконання
96 м Проектна глибина
Дізнатись вартість схожої послуги
×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.