Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Проектування свердловини с.Буркут

Проектування свердловини / с.Буркут
Проектування свердловини / с.Буркут
Проектування свердловини / с.Буркут

Фахівці провели розробку проекту для будівництва водозабірної свердловини, призначеного для забезпечення господарсько-питного водопостачання еколого-освітнього візиту-центру Національного Природного Парку "Верховинський", розташованого в селі Буркут Івано-Франківської області. Проект був розроблений у 2018 році з урахуванням чинних норм, правил та стандартів.

Основною метою проекту було забезпечення стабільного водопостачання візит-центру Національного Природного Парку "Верховинський", який є важливим об'єктом екологічного та науково-освітнього туризму в регіоні. Реалізація проекту дозволила забезпечити об'єкт високоякісної питної води, що забезпечує комфортне перебування відвідувачів та співробітників на території парку.

Будівництво водозабірної свердловини було проведено у селі Буркут Івано-Франківської області на основі попередніх геологічних досліджень та аналізу гідрогеологічних умов. Роботи з будівництва свердловини були виконані з використанням сучасного обладнання та з дотриманням усіх норм та правил, що гарантувало високу якість та надійність системи.

В результаті реалізації проекту еколого-освітній візит-центр Національного Природного Парку "Верховинський" отримав стабільне та високоякісне джерело питної води, що суттєво підвищило якість послуг та забезпечило комфортне перебування відвідувачів та співробітників на території парку.

3000 л/г Дебет
40 днів Термін виконання
2018 Рік виконання
65 м Проектна глибина
Дізнатись вартість схожої послуги
×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.