Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Проектування свердловини м.Ірпінь

Проектування свердловини / м.Ірпінь
Проектування свердловини / м.Ірпінь
Проектування свердловини / м.Ірпінь

У 2019 році компанія "Акваторія" розробила проект на пробурення свердловини глибиною 77 метрів у місті Ірпінь, що на Київщині. Свердловина була виконана у двотрубній конструкції з використанням труб діаметрами 160 та 110 мм з матеріалу НПВх.

Основною метою проекту було забезпечення надійного та стабільного водопостачання для населення та підприємств міста Ірпінь. Для досягнення цієї мети було проведено попереднє дослідження гідрогеологічних умов на місцевості та обрано оптимальну точку для пробурювання свердловини.

Після проведення геологічних робіт, було розпочато безпосереднього буріння свердловини. Свердловина була пробурена на глибину 77 метрів та виконана у двотрубній конструкції. Для прокладки труб були використані високоякісні матеріали – труби діаметрами 160 та 110 мм з матеріалу НПВх.

Внаслідок виконання проекту на пробуру свердловини у місті Ірпінь було забезпечено стабільне водопостачання для замовника. Якість води відповідає всім необхідним нормам та стандартам, що забезпечує безпечне та комфортне використання води у побуті.

4000 л/г Дебет
40 днів Термін виконання
2019 Рік виконання
77 м Проектна глибина
Дізнатись вартість схожої послуги
×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.