Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Проектування свердловини смт.Козин

Проектування свердловини  / смт.Козин
Проектування свердловини / смт.Козин
Проектування свердловини / смт.Козин

У 2019 році компанія "Акваторія" розробила проект на буріння водозабірної свердловини у смт. Козин завглибшки 60 метрів. Свердловина була виконана у двотрубній конструкції з використанням труб діаметрами 160 та 110 мм з матеріалу НПВх.

Основною метою проекту було забезпечення надійного та стабільного водопостачання для замовника смт. Козин. Для досягнення цієї мети було проведено попереднє дослідження гідрогеологічних умов на місцевості та обрано оптимальну точку для пробурювання свердловини.

Після проведення геологічних робіт, було розпочато безпосереднього буріння свердловини. Свердловина була пробурена на глибину 60 метрів та виконана у двотрубній конструкції. Для прокладки труб були використані високоякісні матеріали – труби діаметрами 160 та 110 мм з матеріалу НПВх.

Внаслідок виконання проекту на пробуру водозабірної свердловини у смт. Козину було забезпечено стабільне водопостачання для побутових потреб. Якість води відповідає всім необхідним нормам та стандартам, що забезпечує безпечне та комфортне використання води в побуті та поливі.

5000 л/г Дебет
30 днів Термін виконання
2019 Рік виконання
60 м Проектна глибина
Дізнатись вартість схожої послуги
×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.