Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Проектування свердловини м.Київ

Проектування свердловини  / м.Київ
Проектування свердловини / м.Київ
Проектування свердловини / м.Київ

Розробка проекту на свердловину – це серйозний та відповідальний процес, який потребує високої кваліфікації фахівців та використання сучасних технологій. Компанія "Акваторія" займається розробкою проектів на свердловини вже багато років, і ще один успішно виконаний проект - свердловина в місті Київ, глибиною 95 метрів.

Для проекту використовувалися двотрубна конструкція з використанням труб 160 та 110 мм з матеріалу НПВх. Це забезпечило міцність та довговічність свердловини, що дуже важливо для її подальшої експлуатації.

При розробці проекту фахівці "Акваторії" враховували всі особливості місцевості, геологічні умови та особливості підземних вод. Завдяки цьому вибрали оптимальне місце для буріння свердловини, а також визначено параметри її конструкції.

Процес буріння проходив без проблем завдяки тому, що були використані сучасні технології та обладнання. Окрім того, компанія "Акваторія" забезпечує контроль якості на всіх етапах процесу, що гарантує успішне виконання проекту.

Свердловина була пробурена у 2020 році, і з того часу успішно забезпечує потреби замовника у питній воді. Розробка проекту та пробурення свердловини - це далеко не найпростіший процес, але завдяки високій кваліфікації фахівців та використанню сучасних технологій його можна успішно виконати.

3000 л/г Дебет
30 днів Термін виконання
2020 Рік виконання
95 м Проектна глибина
Дізнатись вартість схожої послуги
×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.