Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Проектування свердловини м. Київ, вул.Землянська

Проектування свердловини / м. Київ, вул.Землянська
Проектування свердловини / м. Київ, вул.Землянська
Проектування свердловини / м. Київ, вул.Землянська

Спеціалісти компанії "Акваторія" є професіоналами у сфері розробки проектів водозабірних систем. Вони успішно розробили робочий проект водозабору для багатоквартирного будинку на вулиці Землянській,11 у Печерському районі міста Києва. Цей проект заснований на використанні однієї артезіанської свердловини та забезпечує водопостачання на рівні 8 м3 на годину.

Завдяки глибоким знанням та професіоналізму фахівців компанії "Акваторія", було розроблено ефективний проект водозабору, який дозволяє забезпечити багатоквартирний будинок на вулиці Землянській 11, надійним водопостачанням. В основі проекту лежить використання лише однієї артезіанської скажини, що дозволяє значно скоротити витрати на будівництво та експлуатацію системи водопостачання.

Крім того, проект компанії "Акваторія" відрізняється високим ступенем унікальності та інноваційності. В рамках цього проекту були використані найпередовіші технології та матеріали, що дозволило створити систему водопостачання, що відповідає найвищим вимогам якості та безпеки.

У результаті, завдяки розробленому фахівцями компанії "Акваторія" проекту водозабору на вулиці Землянській, 11, багатоквартирний будинок отримав надійну систему господарсько-питного водопостачання, яка гарантує високу якість води та безперебійну її подачу.

8000 л/г Дебет
40 днів Термін виконання
2022 Рік виконання
140 м Проектна глибина
Дізнатись вартість схожої послуги
×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.