Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Будівництво свердловин

Дізнайтесь за 30 хвилин вартість необхідної послуги:

Дізнатись вартість
Репутація

Репутація Успішно виконуємо весь спектр інженерно-геологічних послуг з 2007 року, щороку понад 500 завдань з усіх послуг. Гарантія на послуги від 12 до 96 місяців.

Надійність

Надійність Ми завжди підбираємо оптимальне для замовника рішення, ніколи штучно не здешевлюємо вартість наших послуг та матеріалів на шкоду якості та довговічності

Чесність

Чесність Ми дотримуємося принципів чесного ведення бізнесу та проявляємо поваги до кожної людини. Нам довіряють тисячі замовників та партнерів.

Професіоналізм

Професіоналізм Професіоналами не народжуються – вони зростають. Ми виконуємо навіть дуже складні проекти і кожен об'єкт обов'язково реалізовуємо до логічного завершення.

Будівництво свердловин
Будівництво свердловин

Будівництво свердловин

Свердловина: капітальне будівництво

Створення водозабору – трудомісткий процес, що передбачає використання спеціальної техніки, методик та виконання робіт на кілька стадій. Основні етапи будівництва свердловини:

 • Попереднє вивчення гідрогеологічних особливостей майданчика, розташування водоносних пластів і характеристик ґрунтових шарів.
 • Вибір місця під будівництво свердловини, відповідного обладнання та механізмів.
 • Підготовка спецтехніки, заглиблення та очищення.
 • Монтування обсадної колони, промивання та експлуатаційне введення джерела.

Якість будівництва свердловин залежить від розуміння взаємозв'язків між гідрологією параметрами води, обраною конструкцією, технологіями і матеріалами, що застосовуються. Правильний підбір обладнання та грамотно складені проекти будівництва свердловин гарантують оптимальний експлуатаційний режим, що приносить відчутну економію.

Технологія буріння свердловин

Нами створено свої методики буріння водяних свердловин як для приватних клієнтів, так і для комерційних, промислових об'єктів. Вони неодноразово засвідчили свою ефективність практично - під час організації процесу буріння і подальшої експлуатації свердловин. Крім того наші розробки дозволили зробити доступними ціни на буріння свердловин та інші послуги для клієнтів у Києві та Київській області. Технологія буріння використовується в залежності від вибраного варіанта та глибини свердловини, доступності водоносних горизонтів, оцінки геологічної структури місцевості. Ми виконуємо роботи з усіх типів свердловин на воду.

Вартість буріння

Ціни на буріння свердловин ранжуються в залежності від типів конструкції (однотрубна, двотрубна, трьохтрубна), необхідної глибини, складності прохідності ґрунтових пластів та залучення додаткового обладнання. При розрахунку собівартості свердловини враховується діаметр, матеріал обсадних труб та їх кількість, а також виконання пов'язаних робіт: промивання, монтаж кесона або облаштування приямку, закладення насосів та геотермальних зондів, встановлення та налаштування автоматики, прокладання водопровідної траси. Наша компанія пропонує вигідну вартість буріння по Києву та Київській області.

Тут деякі наші роботи Наше портфоліо
Проектування свердловини - с. Новосілки
с. Новосілки
Проектування свердловини
3500 л/г
40 днів
2019 рік
125 м
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - м.Боярка
м.Боярка
Буріння та облаштування свердловини
2500 л/г
42 м
Полтавський (N)
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - смт.Чабани
смт.Чабани
Буріння та облаштування свердловини
3000 л/г
115 м
Бучацький (Pg)
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - смт.Козин
смт.Козин
Буріння та облаштування свердловини
1000 л/г
60 м
Сеноманська (Kcm)
Детальніше
Прорахунок проекту чи кошторису за 30 хвилин!

Опишіть завдання чи надайте технічне завдання нам, і ми зможемо вам надати розрахунок із вартістю, обсягами та термінами виконання робіт

Консультація фахівця
Онлайн калькулятор
Етапи будівництва свердловини
Етапи будівництва свердловини

Етапи будівництва свердловини

Наша компанія виконує буріння свердловин на воду, проектування, облаштування та обслуговування частково чи комплексно. Процес будівництва свердловини передбачає планування з урахуванням регіональних водно-охоронних стандартів, ймовірності зниження рівня водоносних пластів та глибини завантаження насоса.

Ми оперативно формуємо проектну документацію на поточний та ліквідаційний тампонаж, подачу води з одного або кількох підземних джерел для індустріальних та житлових комплексів. Ефективність будівництва свердловин гарантують безпомилкові проектні розрахунки, що ґрунтуються на гідрогеології локації та параметрах водоносного горизонту.

Будівництво водозабірних свердловин: особливості

На фінальному етапі гідрогеологічних досліджень починають будівництво свердловин буровою установкою. На пухких ґрунтах застосовують шнековий спосіб, на скельних породах – обертальну роторну технологію. Дороге будівництво горизонтальних свердловин стає фінансово виправданим в умовах щільної міської забудови під водними, ландшафтними та іншими інженерно-комунікаційними об'єктами.

Будівництво водозабірних свердловин на м'яких грунтах, що обсипаються, з прошарками підґрунтових вод передбачає зміцнення шахти трубною конструкцією великого діаметру для безперешкодного свердління. Проміжок між ґрунтом і стіною конструкції заливають цементним розчином, щоб запобігти зміщенню.

Завершується будівництво, та експлуатація свердловини починається з прокачування, яке триває до нормалізації водних параметрів.

Фінальне виконання робіт з будівництва свердловин передбачає очищення та встановлення обладнання, що прокачується, герметизацію гирла та запуск водозабору.

Будівництво свердловини на ділянці, розташованій далеко від централізованого водопостачання – не розкіш, життєво важлива потреба. Забезпечує капітальне будівництво свердловин – компанія «Акваторія», яка пропонує:

 • 15 років досвіду та навичок штатних фахівців;
 • Арсенал бурової спецтехніки;
 • Найвища якість за помірними цінами;
 • Дедлайн без відхилень.

Заходьте на наш сайт або телефонуйте в офіс, замовляйте послугу та користуйтеся найкращими рішеннями для комфортного життя!

Будівництво свердловин Як проходить работа?
 • Консультація по Вашому запитанню

  Консультація по
  Вашому запитанню

 • Підготовка попередньої комерційної пропозиції

  Підготовка попередньої
  комерційної пропозиції

 • Виїзд фахівця на об'єкт

  Виїзд фахівця
  на об'єкт

 • Підготовка кінцевої комерційної пропозиції

  Підготовка кінцевої
  комерційної пропозиції

 • Выполнение работ на объекте

  Выполнение работ
  на объекте

 • Выдача документов заказчику после завершения

  Выдача документов заказчику
  после завершения

Вартість наших послуг
Послуги Терміни Ціна
Разробка проекту артезіанськой свердловини до 30 днів від 40 000 грн
Разробка проекту тампонажу артезіанськой свердловини до 30 днів від 36 000 грн
Разробка проекту ЗСО до 30 днів від 36 000 грн
Разробка паспорту на свердловину до 10 днів від    4000 грн
Отримання спецводокористування до 90 днів від 30 000 грн
що говорять про нас клієнти Наші відгуки
Назад
Юлия Ломенко Care - Наші відгуки
Sasha Syhinin - Наші відгуки
Надежда Полякова - Наші відгуки
Inessa Yurchenko - Наші відгуки
Вика Гусейн - Наші відгуки
Svetlana Mushenko - Наші відгуки
Оксана Дейкун - Наші відгуки
Вперед
Не первый раз обращаемся в данную компанию, делали скважину нашим родителям на даче , нам геологию на участке, купили для дома, будем еще обращаться и по другим работам , оптимальные цены, адекватные специалисты. Рекомендуем.
Юлия Ломенко Care
Пробурили быстро, очень доволен, попалась толковая бригада, изначально договаривался на 40м но на 31 метре пошли плохие грунты и ребята дальше бурить не стали за что им спасибо, а хотя могли добурить до 40ка и снять больше денег. В общем советую
Sasha Syhinin
Сделали 10 метровые скважины, детальную геологию. Я как инженер отчетом довольна. Ценой тоже. Качеством тоже. Рекомендую. Спасибо будем если что дальше обращаться за поливом и водой.
Надежда Полякова
Очень довольны сотрудничеством с этой фирмой.Все-от директора до рабочего мастера своего дела,вежливые, доброжелательные,сроки соблюдаются, документы в порядке.Дай Бог здоровья тому,кто собрал такую команду и так отлично всё организовал 
Inessa Yurchenko
Ремонтировали скважину в воскресенье , что-то перестала поступать вода , Изначально перезвонила нескольким фирмам , лишь сотрудники Акватории приехали и все устранили за несколько часов, даже помогли отрегулировать насосную станцию.
Вика Гусейн
Огромное спасибо мастерам по бурению Славе и Вадиму! Огромное спасибо мастерам по подключению Андрею и Сереже!!!! Вы просто супер!!! 94 метра! Вы это сделали!!! Воду еще пока сливаем но надеемся все будет супер!!! Рекомендую! 
Svetlana Mushenko
В компании заказывала чистку скважины. Услуга оказалась не дорогой , и полезной .. Мастера Роман и Александр приехали вовремя и за 4 часа очистили скважину. Ребята качественно и аккуратно выполнили свою работу. Спасибо! 
Оксана Дейкун
необхідно замовити послугу? Заповніть форму і ми
направимо Вам розрахунок
протягом години

Або Подзвоніть нам +38 044 209-01-01 +38 097 700-10-10

Де ми працюємо