Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Системи очищення води

Дізнайтесь за 30 хвилин вартість необхідної послуги:

Дізнатись вартість
Репутація

Репутація Успішно виконуємо весь спектр інженерно-геологічних послуг з 2007 року, щороку понад 500 завдань з усіх послуг. Гарантія на послуги від 12 до 96 місяців.

Надійність

Надійність Ми завжди підбираємо оптимальне для замовника рішення, ніколи штучно не здешевлюємо вартість наших послуг та матеріалів на шкоду якості та довговічності

Чесність

Чесність Ми дотримуємося принципів чесного ведення бізнесу та проявляємо поваги до кожної людини. Нам довіряють тисячі замовників та партнерів.

Професіоналізм

Професіоналізм Професіоналами не народжуються – вони зростають. Ми виконуємо навіть дуже складні проекти і кожен об'єкт обов'язково реалізовуємо до логічного завершення.

Системи очищення води
Системи очищення води

Ступені водоочищення води

Отримана з надр землі артезіанська вода відрізняється своїм складом, властивостями та рядом показників. У ній міститься велика кількість кальцієвих сполук, що впливає високий відсоток жорсткості. Неочищена рідина містить розчинені елементи марганцю, заліза, сірководню, різні мікроорганізми та інші сполуки. Хімічний її склад може бути різним, що залежить від районування свердловин. Одні показники властивостей будуть корисними, інші – шкідливими для організму людини. Жорстка рідина здатна швидко виводити з ладу побутову техніку, у тому числі водонагрівачі, пральні машинки, а також сприяє утворенню накипу. Тому процес очищення води є важливою умовою для власників артезіанських свердловин.

Можливі проблеми та шляхи їх вирішення

Шанувальники життя в лоні природи, точніше в заміському будинку, нерідко стикаються із проблемою забруднення свердловинної води або колодязя. У ній, як правило, можуть міститися частинки піску, глини, а також сірководневі елементи та інші. Але для отримання прозорої, смачної та чистої води необхідно провести встановлення фільтрів, які забезпечують якісне очищення. Серед величезної різноманітності обладнання, всі вони поділяються на кілька основних видів:

 • Механічний встановлюють для видалення частинок мулу, піску та глини;
 • Іонообмінний пристрій справляється з усуненням важких металів, органічних сполук;
 • Багатофункціональна система очищає воду від усіх шкідливих речовин та пом'якшує її.

Точний вибір обладнання з дотриманням правил експлуатації дозволить отримувати воду з якісним очищенням та надійними гарантіями.

Як правильно вибрати фільтр?

Першою умовою вибору якісного обладнання для очищення води є визначення її складу, знання структури ґрунтів, особливості ділянки, де відзначаються ґрунтові води. Не менш важливим є екологічне становище території та наявність негативних факторів, що впливають на рідину. Для визначення складу води необхідно провести дослідження у лабораторних умовах. Це дозволить знати точну інформацію про склад, властивості та придатність води до вживання для пиття, приготування їжі та інших цілей використання. З проведених досліджень будуть відомі такі показники, як відсотковий вміст хімічних елементів, механічних домішок та жорсткості. Потім на основі даних можна вибрати оптимальний варіант обладнання чи систем.

Для попереднього очищення підходять фільтри механічного типу, здатні затримувати та знищувати дрібні дисперсні частинки піску та глини. Якщо у воді є невелика кількість заліза, то бажано провести установку фільтрів, що знезалізують. Принцип роботи пристроїв заснований на окисленні залозами, що сорбують гранулами з осадженням частинок на стінках обладнання. Якщо утворюється накип, наліт на приладах, посуді, можна встановити іонообмінний фільтр, що сприяє пом'якшенню рідин. За наявності неприємного присмаку, запаху хлору можна встановити абсорбуючий вугільний фільтр.

Тут деякі наші роботи Наше портфоліо
Проектування свердловини - с. Новосілки
с. Новосілки
Проектування свердловини
3500 л/г
40 днів
2019 рік
125 м
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - м.Боярка
м.Боярка
Буріння та облаштування свердловини
2500 л/г
42 м
Полтавський (N)
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - смт.Чабани
смт.Чабани
Буріння та облаштування свердловини
3000 л/г
115 м
Бучацький (Pg)
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - смт.Козин
смт.Козин
Буріння та облаштування свердловини
1000 л/г
60 м
Сеноманська (Kcm)
Детальніше
Прорахунок проекту чи кошторису за 30 хвилин!

Опишіть завдання чи надайте технічне завдання нам, і ми зможемо вам надати розрахунок із вартістю, обсягами та термінами виконання робіт

Консультація фахівця
Онлайн калькулятор
Очищення води від заліза
Очищення води від заліза

Очищення води від заліза

Червона вода свідчить про високу наявність елементів заліза. Вона має неприємний запах та специфічний присмак заліза. Але визначити візуально вміст домішок у деяких випадках буває складно, оскільки розчинене залізо здатне виявитися у повітрі після окислення. Тому усунути його якісно та надійно допомагають сучасні моделі фільтрів для знезалізнення з пом'якшенням. Вони здатні змінити властивості, смак та склад води.

За допомогою спеціальних фільтрів вода стає прозорою, смачною та без неприємних запахів. Основним принципом їхньої роботи є проведення очищення за допомогою сорбентних гранул-каталізаторів. При вступі до реакції заліза з двоокисом марганцю утворюється іржа (осад), видалення якої відбувається через систему фільтрації. Пристрої характеризуються доступною вартістю для багатьох користувачів, тривалим терміном експлуатації за рахунок надійних та якісних елементів у конструкції.

Критерії вибору фільтрів комплексного очищення

Очисні системи з безліччю функцій для очищення в будинку води здатні видалити практично всі забруднюючі речовини та елементи різного походження. Вони здатні пом'якшити воду завдяки ідеально підібраному складу в конструкції, включаючи сорбентний і органічний фільтр, що видаляють органічні компоненти і хімічні елементи в зайвій кількості.

Комплексні фільтри справляються з вирішенням таких проблем як пом'якшення води, очищення від механічних дрібнодисперсних частинок, зайвого заліза та інших домішок. Бажано проводити установку обладнання з додатковими елементами аерації.

Щоб правильно підібрати систему, слід враховувати показники:

 • Інтенсивність використання;
 • Склад та властивості рідини;
 • Об'єм каналізації;
 • Рівень тиску у водопроводі;
 • продуктивність фільтрів;
 • Можливість самостійного очищення та заміни фільтрів;
 • Сервісне обслуговування;
 • Витрати на встановлення та експлуатацію.

Пам'ятайте, що використання забрудненої, низькоякісної води може спричинити розвиток різних захворювань.

Переваги комплексної фільтраційної системи

На відміну від окремих фільтрів багатофункціональні системи характеризуються такими перевагами, як практичність, здатність пом'якшувати воду, ефективно проводити очищення від нітритів, нітратів та інших шкідливих речовин. А також вони знижують кольоровість, окислюваність рідини, мають тривалий термін служби, прості у застосуванні та доступні за ціною.

Простота конструкції пояснюється відсутністю системи бака, але вона функціонує постійно за наявності струму води. Користувачам залишається відкрити кран та отримувати смачну, корисну воду у будь-якій кількості. Її використовують для пиття, приготування їжі та інших завдань. Але важливо зважити, що для отримання максимально чистої та корисної води експерти рекомендують встановлювати систему з мінералізатором.

Різноманітність обладнання

Приймаючи рішення щодо придбання та встановлення фільтраційного обладнання для очищення води, власникам заміських котеджів необхідно при виборі враховувати продуктивність, наявність додаткових елементів, а також витрати на експлуатацію системи.

Ціни на фільтри залежатимуть також від виробника та обліку перерахованих вище показників. Не слід забувати про придбання картриджа, заміну якого необхідно проводити регулярно у вказані виробником терміни. Зазначимо, що фільтр або системи фільтрації вибирають з урахуванням глибини та інших конструкційних особливостей свердловини чи колодязя.

У нашій компанії можна вибрати обладнання будь-якого бюджету від надійних виробників. Ми пропонуємо багатоступінчасті системи з різною комплектацією фільтрів, включаючи прилади для знезалізнення, пом'якшення та інші. Також пропонуємо послуги з встановлення фільтрів у вашому будинку та на будь-якому об'єкті за привабливою вартістю. Фахівці компанії проведуть усі роботи під ключ, включаючи аналіз води, проведення розрахунків, щоб фільтраційні системи відповідали запитам клієнтів. Продукція, що ми пропонуємо, сертифікована і має гарантію від виробника.

Системи очищення води Як проходить работа?
 • Консультація по Вашому запитанню

  Консультація по
  Вашому запитанню

 • Підготовка попередньої комерційної пропозиції

  Підготовка попередньої
  комерційної пропозиції

 • Виїзд фахівця на об'єкт

  Виїзд фахівця
  на об'єкт

 • Підготовка кінцевої комерційної пропозиції

  Підготовка кінцевої
  комерційної пропозиції

 • Выполнение работ на объекте

  Выполнение работ
  на объекте

 • Выдача документов заказчику после завершения

  Выдача документов заказчику
  после завершения

що говорять про нас клієнти Наші відгуки
Назад
Юлия Ломенко Care - Наші відгуки
Sasha Syhinin - Наші відгуки
Надежда Полякова - Наші відгуки
Inessa Yurchenko - Наші відгуки
Вика Гусейн - Наші відгуки
Svetlana Mushenko - Наші відгуки
Оксана Дейкун - Наші відгуки
Вперед
Не первый раз обращаемся в данную компанию, делали скважину нашим родителям на даче , нам геологию на участке, купили для дома, будем еще обращаться и по другим работам , оптимальные цены, адекватные специалисты. Рекомендуем.
Юлия Ломенко Care
Пробурили быстро, очень доволен, попалась толковая бригада, изначально договаривался на 40м но на 31 метре пошли плохие грунты и ребята дальше бурить не стали за что им спасибо, а хотя могли добурить до 40ка и снять больше денег. В общем советую
Sasha Syhinin
Сделали 10 метровые скважины, детальную геологию. Я как инженер отчетом довольна. Ценой тоже. Качеством тоже. Рекомендую. Спасибо будем если что дальше обращаться за поливом и водой.
Надежда Полякова
Очень довольны сотрудничеством с этой фирмой.Все-от директора до рабочего мастера своего дела,вежливые, доброжелательные,сроки соблюдаются, документы в порядке.Дай Бог здоровья тому,кто собрал такую команду и так отлично всё организовал 
Inessa Yurchenko
Ремонтировали скважину в воскресенье , что-то перестала поступать вода , Изначально перезвонила нескольким фирмам , лишь сотрудники Акватории приехали и все устранили за несколько часов, даже помогли отрегулировать насосную станцию.
Вика Гусейн
Огромное спасибо мастерам по бурению Славе и Вадиму! Огромное спасибо мастерам по подключению Андрею и Сереже!!!! Вы просто супер!!! 94 метра! Вы это сделали!!! Воду еще пока сливаем но надеемся все будет супер!!! Рекомендую! 
Svetlana Mushenko
В компании заказывала чистку скважины. Услуга оказалась не дорогой , и полезной .. Мастера Роман и Александр приехали вовремя и за 4 часа очистили скважину. Ребята качественно и аккуратно выполнили свою работу. Спасибо! 
Оксана Дейкун
необхідно замовити послугу? Заповніть форму і ми
направимо Вам розрахунок
протягом години

Або Подзвоніть нам +38 044 209-01-01 +38 097 700-10-10

Де ми працюємо