Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Заміна обладнання - Відгуки

грудня 21.2021

Дякую Акваторії. Сьогодні довели до ладу свердловину, що в серпні робила інша компанія. Приємно вразили добросовісність, доброзичливість і професіоналізм виконавців.Всім раджу.

Марина Ткаченко
серпня 29.2018

У компанії замовляли діагностику та ремонт автоматики насоса в свердловині. Декілька днів була проблема - насос то вмикався то вимикався сам, були інші фахівці, але всі пропонували замінити насос, але виходило дороговато в них. Знайшла Акваторію, де по ціні було нормально. Приїхав Роман, який виявився гарним спеціалістом. Вiн зробив діагостику та замінив якійсь конденсатор,а після цього насос запрацював . Роман якiсно впоралися зі своєю роботою. Послуга обійшлась по цілком нормальнiй цінi і в десять разів дешевше ніж міняти насос. Дуже дякуємо! 

Ирина Давыденко
серпня 17.2018

Зникла вода з свердловини. За рекомендацією знайомої звернулася в цю компанію, де вартість послуги виявилася найприйнятнішою. Співробітники компанії приїхали за заявкою своєчасно і приступили до своєї роботи. Досить швидко провели діагностику і відремонтували свердловину. Роботу свою виконали охайно і якісно. Дякую за послугу. Буду звертатися ще.

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.