Причини поломок насосів
- Слабкі місця, пов’язані зі специфікою конструкції і умовами експлуатації.
- Неправильний монтаж впливає на роботу заглибних насосів.
Ймовірний помилки при монтажі:
- Неузгодженість параметрів насоса з видачею води свердловиною
Потужне обладнання швидко викачує воду, помпа функціонує «вхолосту», двигун перегрівається, підшипники і інші деталі зношуються.
- Неправильне визначення позиції насоса щодо води
Насос, який поставили вище, ніж слід, захоплює повітря. А обладнання, встановлене занадто низько, засмоктує пісок.
- Ручне управління
Холоста робота, коливання в напрузі повинні супроводжуватися автоматичним відключенням насоса. У насосі повинен бути реалізований зворотний клапан, щоб уникнути роботи на заповнення труби водою при кожному включенні.
Часто виходять з ладу відцентрові насоси, які в повному обсязі наповнюються водою, і поршневі помпи, що контактують з великою кількістю твердих речовин у воді. Швидко ламаються і труться елементи конструкції.
Ремонтувати або міняти насос?
При несерйозних пошкодженнях, наприклад, перетирання кабелю живлення, зношуванні деталей, насос піддається ремонту. Іноді насос починає працювати в колишньому режимі і просто після усунення піску, каменів. Устаткування яке вийшло з ладу після багаторічної експлуатації, доцільніше замінити, оскільки компоненти конструкції дійсно зносилися.
Компанія «Акваторія» вже не перший рік працює на нішевий ринку Києва і Київської області. Працівники компанії швидко проведуть діагностичні заходи і визначать, що краще: ремонтувати або міняти насос.
Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:
У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.