Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Види систем опалення будинку

Види систем опалення будинку
Види систем опалення будинку
контент-менеджер
лютого 9.2017
0 Коментар

За типом джерела нагріву розрізняють такі види сучасних опалювальних систем, як газові, електричні, дров'яні, мазутні, вугільні, пелетні, сонячні і геотермальні. Кожна з сучасних систем опалення відрізняється своїми плюсами і мінусами. 

Як же вибрати найбільш підходящу сучасну систему опалення?

 • Газова система опалення по праву займає одну з провідних позицій. Її вибирають за зручність у використанні та ефективність. Але стрімке збільшення цін на газ і дороге обладнання може відлякати тих, хто розраховував на бюджетний варіант опалювальної установки.
 • У дров'яних систем високий рівень віддачі тепла, вони дуже економічні. Але разом з тим, у них досить багато недоліків: громіздка і складна в експлуатації конструкція, необхідність робити великі запаси дров. До того ж, про них не можна сказати, як про цілком безпечному вигляді опалення.
 • Для мазутної і дизельної сучасних систем опалення необхідно купувати занадто дороге обладнання, але завдяки автоматизації процесу роботи їм досить просто управляти.
 • У місті рідко можна зустріти вугільні, торф'яні або пелетні системи через габаритності установок і потребою складувати вугілля або торф. Але для дачі вони ідеально підходять, адже не вимагають істотних витрат на монтаж і мають повністю автоматизований принцип роботи.
 • Електричні сучасні системи опалення часто вибирають завдяки невеликим розмірам і можливістю легко розібратися в використанні. Ні їх практично неможливо застосовувати в районах з постійними проблемами з електрикою, оскільки вони повністю залежать від цього джерела.
 • Одним з новітніх способів опалення є сонячна система. Відрізняється екологічністю і простотою в застосуванні. Але дороге оснащення залишається істотним недоліком.
 • На основі теплових насосів побудовані геотермальні сучасні системи опалення. Їх однаково зручно використовувати як в приватних будинках, так і в віддалених. Вони екологічні і безпечні в застосуванні. Відрізняються такі переваги:
 1. Створюють комфортні умови життя, при цьому не жертвуючи безпекою і еклогічностью.
 2. Наявність функції охолодження будинку.
 3. Можливість регулювати температуру і встановлювати відповідний мікроклімат приміщення.
 4. На відміну від газових котлів, які не залежать від тиску.
 5. Порівняно невеликі витрати на установку і обслуговування системи.
 6. Прості в обслуговуванні, не вимагають значних витрат часу і зусиль.

Світова енергетична комітет підтверджує переваги теплових насосів. За даними комітету, в 2020 році частина представленої сучасної системи опалення серед інших зросте до 75%.

Головна перевага теплових насосів - економічність. Устаткування споживає всього 1 кВт електричної енергії і при цьому виділяє до 5 кВт теплової.

Як встановити нову систему опалення?

Щоб правильно і безпечно встановити теплові насоси, необхідна допомога фахівця. Запорукою довгої служби та продуктивності системи є грамотне складання проекту, проведення розрахунків і монтажних операцій.

Щоб бути впевненими в правильності свого вибору, рекомендуємо звертатися тільки до справжніх професіоналів. Вони проведуть необхідні заміри, вивчать особливості побудови і підберуть максимально вигідний варіант. Тільки фірми з великим досвідом і хорошою репутацією здатні виправдати всі ваші очікування, забезпечити затишок і тепло на довгі роки.

В умовах постійного підвищення вартості енергоресурсів все більше людей віддає перевагу геотермальної сучасній системі опалення перед іншими видами. Це найбільш оптимальне рішення для приватних споруд, незалежних від магістрального газопроводу.

Отримати консультацію з питань проектування, буріння свердловин та монтажу теплових насосів ви можете у нас;

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.