Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Монтаж систем крапельного зрошення

Монтаж систем крапельного зрошення
Монтаж систем крапельного зрошення
контент-менеджер
травня 21.2020
0 Коментар
tamponaj

До самого прогресивному способу зрошення в сільському господарстві в даний час відноситься система крапельного поливу, зокрема, система зрошення саду, оснащена автоматичним регулюванням. Принцип її роботи полягає в тому, що по трубопровідній системі здійснюється подача води дозовано. Вона надходить через крапельниці до кореневої системи рослин. Цей вид зрошення дозволяє забезпечити грунт оптимальною вологістю від 200 до 800 м³ / га. Особливо вигідно крапельне зрошення на полях, а також краплинне зрошення інтенсивних садів, городів і теплиць.

Монтажні роботи

Важливим етапом при створенні системи крапельного зрошення полів є її монтаж, що також стосується питання, якщо ви бажаєте створити якісне зрошення в саду. Від його правильного проведення, як і грамотне проектування, безпосередньо залежить продуктивність всієї крапельно-зрошувальної системи. І особливо важливо, коли облаштовується багаторічна крапельне зрошення. Монтажні роботи складаються з декількох етапів:

  • Монтаж насосного обладнання й насоса. Для систем зрошення полів потрібно підібрати якісне, потужне обладнання. На цьому етапі слід виключити економію, так як агрегати в процесі експлуатації піддаються колосальним навантаженням і можуть працювати з початку перших сходів до самого дозрівання, збирання врожаю.
  • Значущим етапом в процесі монтажних робіт буде збір магістральних вузлів. При неякісної збірці магістрального трубопроводу, який постійно схильний до високого тиску, можливі пориви. Уваги заслуговує правильність установки клапанів, кранів на кожній зоні систем зрошення. А також по завершенню потрібно грамотне підключення до розводить лініями крапельної стрічки. Якщо облаштовується автономне крапельне зрошення, то проводиться також підключення всієї автоматичної системи.

Комплект зрошення для саду, полів і городу підберуть кваліфіковані фахівці компанії «Акваторія».

Конструктивні особливості системи

tamponaj

Система крапельного поливу - зрошення для саду складається з декількох важливих конструктивних елементів. Забір води насосною станцією з джерела здійснюється з проходженням через фільтри, після чого її збагачують добривами. У шланги з крапельницею, які протягнуті між рядами рослин, вода подається під тиском. Полив вмикається і вимикається в ручному, або автоматичному режимах. Головним елементом усієї системи поливу є насосна станція. Вона складається з насоса, що забезпечує подачу води 20-350 м³ / год, приводу від трактора ВОМ, електрики, або мотопомпи, а також запірної арматури. Якщо грунт має ухили, то може використовуватися від поруч розташованого на висоті джерела природний натиск. Крапельно-поливна система включає наступні конструкційні елементи:

  • Очисний водний вузол, зокрема, сітчастий, піщаний і гідроциклони фільтри. Їх комбінація забезпечує якісне очищення зрошувальної води навіть від найбрудніших джерел. У фільтрах є автоматизована система промивання, а збираються вони в станції фільтрування, продуктивність яких досягає 600 м³ / год.
  • Магістральний трубопровід прокладається за допомогою пластмасових труб, або гнучкого армованого рукава. Їх діаметр підбирається відповідно до необхідного витратою води. До крапельним лініях підводиться очищена,  вода з добривами .
  • Для добрива води застосовується розчинний вузол / гідропідкормлювачем. Це пристрій монтують в блок фільтрувальної станції, яка забезпечує строго дозовану, своєчасну подачу мінеральних добрив. У свою чергу, вони надходять до коріння рослин через систему крапельного зрошення.
  • Шланги, забезпечені вбудованими крапельницями, представляють крапельні лінії. Їх, як правило, укладають паралельно один одному уздовж ряду рослин. Ці елементи здійснюють зрошення, полив культур безпосередньо. Але всі вони відрізняються за терміном служби, зокрема, щільністю і товщиною стінок, конструкцією, а також відстанню між крапельницями і витратою на одну одиницю води.
  • Регулююча і водорозподільна апаратура представляє клапани з автоматичним або ручним приводом, засувки, вентилі, що дозволяють регулювати по черзі подачу води з певною тривалістю на ділянку для поливу.

При зверненні до нас, клієнти отримують довговічні, надійні системи і відповідно підвищення врожайності городів і полів. При бажанні дізнатися, скільки коштує крапельне зрошення на 1 га, звертайтеся за телефонами компанії в зручний час.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.