Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Буріння свердловині всередині будинку

Буріння свердловині всередині будинку
Буріння свердловині всередині будинку
контент-менеджер
липня 29.2018
0 Коментар
Категорія:
Бурение скважин

   Характеристики свердловини всередині будинку

ЗА: економія на кесоні і земляних роботах.

Проти: відсутність гарантії, складності обслуговування, ремонту і дороге буріння всередині будівлі за допомогою МГБУ. Буріння артезіанської свердловини здійснюється довго, виникає ризик непрофесійного виконання робіт, а також застосування малих діаметрів труб.

Сьогодні все частіше зустрічається ситуація, коли багато власників заміських будинків і дач воліють бурити свердловину в будинку. Але при цьому, не усвідомлюють до кінця, яка мета такого рішення, що це може дати і які проблеми можуть виникнути. У більшості випадків, вони керуються порадами, читанням статей з недостовірних джерел, і навіщо це потрібно, не розуміють. Перед тим, як прийняти рішення про буріння артезіанської свердловини в будинку, необхідно зважити переваги і недоліки.

Всередині будинку чи можливо буріння свердловини?

Буріння артезіанської свердловини всередині будинку допускається. Але через розмірів, бурова самохідна установка на вантажному автомобілі в будинок заїхати не зможе. Тому таку послугу можуть виконати буровики , що працюють з малогабаритними буровими установками. Агрегат за розмірами вноситься в приміщення, що дозволяє бурити в обмежених умовах. Другим варіантом буріння свердловини допускається всередині фундаменту до початку масштабного будівництва, після чого можна побудувати будинок безпосередньо над свердловиною. В даному випадку буріння самохідної установкою відзначається нижчою вартістю в порівнянні з міні буровою установкою. Але цікаве ще попереду, для чого слід дізнатися переваги і недоліки буріння всередині приміщень.

Плюси і мінуси свердловини в будинку

Виходячи з практичного досвіду нашої компанії, ми підведемо підсумки достоїнств і недоліків буріння в будинку. Вам достатньо зрозуміти, де для вас вигідніше провести буріння, зокрема, зовні або всередині будинку.

Визначення мети:

До основної мети буріння свердловини в будинку відноситься економія коштів на облаштування, в тому числі, на кесоні. При цьому, відпадають такі питання, як утеплення свердловини і відсутність замерзання води, що збереже значний бюджет сім'ї. Додамо до плюсів і невелику економію на земляних роботах, прокладці водопровідних труб для проведення їх до дому. Будемо вважати, що основною метою буріння свердловини в будинку є економія на земляних роботах і кесоні. Буріння краще виконати перед будівництвом будинку. Це дозволить скористатися послугою за нижчими цінами, після чого можна побудувати будинок над свердловиною, але втрачається гарантія. Адже буровики при несправності пристрою зажадають під'їзд до свердловини, а на цьому місці стоїть будинок.

Слід пам'ятати про те, що роботи, обслуговування свердловини проводиться за допомогою бурового верстата. Цікаво, що багато дачників впевнені в тому, що гарантія не має для них значення. Тому сподіватися, що надалі проблем з експлуатацією не виникне і все буде добре. Але при заміні насоса, наприклад, випускає з рук якась річ, а дістати її назад вже буде неможливо. Буде потрібно проводити повторне буріння.

Ще один момент, який слід врахувати при наявності свердловини в будинку. Буріння виконується міні буровим агрегатом в готовому будинку. У цьому випадку збільшується вартість робіт за метр і тимчасові витрати, відповідно збільшаться. Незважаючи на зовнішню привабливість малогабаритної установки, в реальності вона відноситься до розряду примітивних агрегатів, що нагадують іграшку. Таке обладнання, оснащується, як правило, малопотужним електромотором, садової помпою, придатної для поливання присадибної ділянки. Їй качають буровий розчин, а відповідно, валун представляє складність. Можливо, що в цій ситуації буріння може проводитися місяць без отримання позитивного результату.

Але можна спробувати виконати буріння на пісок. Якщо буріння виповнилося вдало міні бурової, а настав гарантійний випадок, для реанімації свердловини в будинку або підвалі необхідно викликати фахівців з їх установкою і розвозити бруд в приміщенні для роботи. При цьому, виникають такі питання, як, скільки по часу буде проводитися ремонт свердловини, куди подіти матеріали і труби.

Не завжди можна отримати позитивний результат, включаючи неможливість ремонту свердловини в настанні гарантійного випадку. Значить, що буровики будуть проводити буріння нової свердловини і це затягнеться на тривалий час, а господарі будинку весь цей час будуть без води.

Дуже добре, якщо в момент виникнення гарантійного випадку буровики, які виконували буріння МГБУ, ще працюють в цьому напрямку і компанія існує. Найчастіше, міні бурові організації просувають свій бізнес вперед, або не володіють високим рівень професіоналізму. Вони за тиждень освоюють роботу бурильника, працюючи сезон, і потім продають обладнання. Також йдуть набирати досвіду у класичних бурильників, припиняючи обслуговування і буріння міні установками. І звичайно, замовляючи буріння всередині будинку, зростає ризик зіткнутися з непрофесіоналами. Мінусом ще вважається великий шум насосного обладнання в будинку при неправильній установці. Якщо ж у вас є бажання, пропонуємо скористатися послугами нашої компанії. Ми готові виконати проект свердловини на воду, паспорт свердловини на воду, монтаж свердловини. А також у нас можна в будь-який зручний час замовити обслуговування свердловини в Києві, ремонт свердловин, монтаж обладнання свердловин, капітальний ремонт свердловин.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.