Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Переваги буріння артезіанської свердловини

Переваги буріння артезіанської свердловини
Переваги буріння артезіанської свердловини
контент-менеджер
лютого 2.2016
0 Коментар
Категорія:
Бурение скважин

При будівництві будинку завжди виникає питання водопостачання і вибір джерела подачі води. Варіанти вибору - буріння артезіанської свердловини або копка колодязя. Другий варіант має вагомий аргумент - вартість водопостачання, адже колодязь безперечно обходиться дешевше. Однак буріння глибинної свердловини під воду має незаперечні переваги.

Процес видобутку артезіанської води

Раніше, глибоководне буріння відрізнялося складністю, використанням важкої техніки і вібраційного обладнання, яке могли дозволити собі лише великі промислові підприємства. Місце буріння також мало велике значення. Сьогодні буріння артезіанської свердловини можна виконати досить швидко, з використанням малогабаритних установок і не залежно від складу глибинних порід. В результаті власник свердловини отримує практично необмежений запас чистої і завжди доступної води.

Процес буріння свердловинних колодязів передбачає послідовне руйнування глибинних шарів грунту і витяг їх частин на поверхню. Після закінчення буріння проводиться облаштування глибокої артезіанської свердловини, її зміцнення обсадними колонами, монтаж кесона і глибинного насоса, прокачування води і прокладання водопроводу.

Переваги буріння артезіанської свердловини перед колодязем:

  • чистота артезіанської води порівняно з грунтової, відсутність шкідливих мікроорганізмів, продуктів розпаду речовин, добрив і речовин хімічної промисловості;
  • великий водний запас міжпластових вод не дозволить артезіанській свердловині пересохнути в спекотне літо, а її облаштування рекомендовано в місцях, де ґрунтові води мають властивість зменшуватися в посушливий сезон;
  • довговічність - глибоководний колодязь не вимагає періодичної прочистки, докопки, поглиблення, а догляд за ним потрібний тільки в плані контролю роботи обладнання, яке сьогодні досить технологічне і надійне. При грамотному облаштуванні артезіанської свердловини вона прослужить 50 років і більше.

Витрати на обладнання свердловини окупаються в часі, з урахуванням якості води і відсутності потреби багатоступінчастої фільтрації. Важливо врахувати і відсутність витрат на періодичне обслуговування системи водопостачання (докопку колодязя, заміну зношених труб та колодезного насоса, ремонт сантехніки). Колодязь завжди видно над рівнем землі, тому про можливість зараження поверхневих вод бактеріями і мікроорганізмами, доступності до води сторонніх осіб, тварин, комах і говорити не доводиться. У свою чергу, горловина свердловини надійно захищена кришкою, не дозволяє проникати в колодязь сміття, опадам і шкідливих речовин. Зовні люк може бути задекорований дерном або ландшафтним дизайном, будучи непомітним на ділянці.

Переваги буріння артезіанської свердловини значні, тому варто віддати перевагу цьому довговічному і надійному варіанту водопостачання.

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.