Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Заміна промислових насосів

Заміна промислових насосів
Заміна промислових насосів
Акваторія
липня 27.2021
0 Коментар

Ремонт, облаштування промислових свердловин, заміну насосних станцій та обладнання виконує інженерно-геологічна компанія «Акваторія» у Києві та Київській області на вигідних умовах для своїх замовників.

З відсутністю централізованого водопостачання або нескінченними перебоями в подачі води стикаються багато власників заміських будинків, підприємств Києва та Київської області, для чого виникає потреба у бурінні свердловин із встановленням промислових насосів. Сьогодні такі послуги високо потрібні у фермерських господарствах, котеджних селищах, у власників заміських будинків, підприємств та санаторій. Щоб подача води у значних обсягах відбувалася безперебійно для забезпечення опалення (водяна, тепла підлога), поливу, виробничих та інших завдань, необхідно застосовувати промислові насосні агрегати, що забезпечують подачу води у великій кількості. Фахівці рекомендують для цього встановити відцентрові глибинні насоси таких відомих брендів, як ЕЦВ, pedrollo, wilo, grundfos.

Несправності

Неисправности

Насосна станція або агрегат в основному перестає працювати через природне зношування, аварійні пошкодження, а також за відсутності профілактичних заходів своєчасно. Різні поломки призводять до збою автоматики та зниження водоносного шару. До найпоширеніших з них відносять:

  • деформування, поломка коліс та інших елементів;
  • розгерметизацію корпусу (потрібна повна заміна агрегату);
  • пробою стартерної обмотки;
  • обриви кріплень та кабелів;
  • порушену роботу зворотного клапана та інші.

Визначити причину поломки можна після того, як обладнання буде вилучено зі свердловини, продіагностовано та розібрано. Співробітники нашої компанії виконають усі роботи у повному обсязі якісно, ​​оперативно з гарантією.

Вибір насосного обладнання

Выбор насосного оборудования

Українські користувачі для одержання води у великих обсягах обирають установки промислових насосів ЕЦВ відомих російських, німецьких, голландських виробників. Вони можуть відрізнятися вартістю та додатковими функціями. Зокрема обладнання російських виробників «Енергокомплект», «Барнаул» має нижчу ціну на відміну від знаменитих насосних агрегатів Pedrollo, Wilo, Grundfos. Вони розрізняються на поверхневі, занурювальні та напів занурювальні, виробляються в міцному металевому корпусі та всіх елементів з антикорозійним захистом. При виборі насоса важливо враховувати декілька основних параметрів:

  • глибина свердловини;
  • потужність обладнання;
  • рівень води
  • віддаленість об'єкта від джерела води та інші.

Експерти рекомендують оцінювати і додаткові регламентовані характеристики обладнання, як, наприклад, допустимі глибини занурення агрегатів під дзеркало води, відстань нижнього торця до свердловинного дна та інші. У свою чергу це дозволить експлуатувати обладнання з отриманням чистої якісної води довгий час.

Заміна промислових насосів ЕЦВ, Pedrollo, Wilo, Grundfos

Замена промышленных насосов ЭЦВ, pedrollo , wilo , grundfos

Найбільш складним ремонтом несправного насоса вважається серед фахівців урвище при неправильній його установці. Витягти обладнання самостійно із свердловини практично неможливо. Витягти його необхідно з проведенням такої процедури, як відеообстеження обсадної колони свердловин, застосовуючи спеціальні троси, лебідки, захоплення і автокран. Нашими майстрами будуть виконані кваліфіковані операції з підйому, розбирання обладнання з діагностикою несправностей, визначення ремонту, тестування, а також встановлення, підключення та перевірки працездатності насосних агрегатів.

Якщо необхідно провести заміну насоса ЕЦВ у свердловині, вартість послуг буде збільшена через ремонт елементів автоматики. Потрібно також проведення заміни реле тиску, перемикачів, накладок та проведення діагностики.

Переваги співпраці з компанією «Акваторія»

Інженерно-геологічна компанія «Акваторія» – це висококваліфікований штат спеціалістів, які виконають комплекс робіт із забезпечення водопостачання для приватних замовників та організацій будь-якої форми власності. Ми проведемо буріння свердловин, надаємо послуги заміни промислових насосних агрегатів, виконуємо ремонт, профілактичні заходи та справляємося з багатьма іншими завданнями. Вас приємно порадують вартість у поєднанні з якістю, оперативністю послуг, що надаються, що підтверджується наданням гарантії.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас: 

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.