Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Підйом та заміна свердловинного насоса

Підйом та заміна свердловинного насоса
Підйом та заміна свердловинного насоса
контент-менеджер
липня 7.2019
0 Коментар

Основу водопостачання на багатьох промислових підприємствах, автосервісів, багатоквартирних будинків, придорожніх ресторанів, заміських котеджів і дачних ділянок становить свердловинний насос. Але це обладнання схильне виходу з ладу по ряду причин, в тому числі, відсутність дотримання правил експлуатації, неправильно проведений монтаж, перегріви, роботи в холостому режимі, механічні пошкодження дрібними частинками, перепади напруги і інші. Щоб усунути будь-які поломки, необхідно підняти агрегат на поверхню. Часто підйом і заміна свердловинного насоса ускладнюється через складність проходження обладнання по конструкції. Цьому сприяють такі явища:

 • електрокабель, що забезпечує роботу страхувального троса, насоса, має слабкий натяг;
 • звужений просвіт свердловини через наявність мулу, або вапнякових відкладень;
 • наявність в шахті сміття, або сторонніх предметів.

Методи і способи підйому:

1. При слабо натянутому тросі або кабелі насос опускається нижче з урахуванням можливості труби. Потім обладнання потрібно підняти з одночасним натягом троса, кабелю і труби.

2. Замулювання конструкції сприяє тому, що насос може затягнути піском. Піднімати обладнання в цьому випадку необхідний повільними, плавними розгойдуваннями по свердловині вгору і вниз.

3. При попадані в свердловину сторонніх предметів, необхідно провести очистку і видалити їх спеціальною штангою, або проштовхнути на дно свердловини.

Проведення робіт виконується вручну із застосуванням допоміжної ручної лебідки, протяжних спеціальних роликів. Цей вид робіт проводиться в основному без використання лебідки. Після визначення причини складного підняття обладнання підбирається метод усунення. При неправильному витяганні насоса можуть виникнути обриви труби або троса, в результаті чого буде потрібне повторне буріння свердловини. Тому такі роботи слід довіряти професіоналам.

Пропонуємо звернутися до компанії "Акваторія", фахівці якої виконають всі роботи під ключ оперативно і грамотно, незалежно від місця облаштування свердловин. У роботі застосовується спецобладнання, що дозволяє визначити точні причини утрудненого вилучення агрегатів. У свою чергу, це знизить вартість на ремонт насоса і позбавить від необхідності проведення буріння нової свердловини. У разі, коли при демонтажі з'ясовується, що насос вийшов остаточно з ладу, то його потрібно замінити. До одних з трудомістких процесів відноситься підйом, заміна свердловинного або глибинного насоса, де потрібен досвід, знання, застосування спеціальної техніки та ряд інших нюансів. При зверненні в нашу компанію, клієнти отримують максимально оперативно грамотні і готові рішення.

Процедура заміни насоса:

 • Проведення демонтажу вийшов з ладу насоса.
 • Підключення нового насоса до труби.
 • Установка зворотнього клапана.
 • Спаювання насосного кабелю живлення з електричним кабелем.
 • Перевірка герметичності з'єднань.
 • Закріплення з корпусом насоса страхувального троса.
 • Опускання в свердловину насоса з одночасним натягом троса, кабелю і труби.
 • Установка оголовка, затягування відомості і закріплення обв'язки.

Для відомості ризиків до мінімуму в процесі проведення робіт по заміні обладнання, бажано на перших етапах їх виконання скористатися послугами професіоналів. При зверненні в нашу компанію, замовники отримують проведення якісної діагностики з оперативним усуненням проблем в найкоротші терміни. Ми надаємо гарантії на обслуговування. Наші фахівці виконають підйом свердловинного насоса на об'єктах будь-якої складності, включаючи придорожні ресторани, дачні ділянки, заміські котеджі, багатоквартирні будинки, різні об'єкти промисловості та сільського господарства.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас: 

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.