Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Використання хімічних реагентів для очищення свердловин

Використання хімічних реагентів для очищення свердловин
Використання хімічних реагентів для очищення свердловин
Акваторія
березня 18.2018
0 Коментар

Тривале використання або простий призводить до засмічення, замулювання свердловини. Дебіт свердловини зменшується, вода втрачає в своїх смакових властивостях або просто стає непридатною для пиття. Для вирішення проблеми часто свердловину очищають хімічними речовинами. Цей спосіб застосовують найчастіше тоді, коли інші методи вже не принесуть бажаного ефекту.

Хімічні речовини діють сильно, швидко, розчиняючи відкладення на фільтрі, знешкоджуючі органічні забруднення, видаляючи високі концентрації мінералів. Вибір речовин - справа серйозна, адже вода зі свердловини використовується для пиття.

Якими речовинами можна прочищати свердловину?

Очищення свердловини виконується переважно харчовими реагентами. Однак не варто легковажно ставитися до використання цих загальнодоступних речовин. Хімічною обробкою повинні займатися тільки спеціальні служби.

Основні речовини для очищення:

  • Кислоти (лимонна, сорбінова, аскорбінова)

Відрізняються натуральним складом. У правильних обсягах не завдають шкоди організму. Застосовуються в харчовій промисловості і в домашніх умовах (в стравах і для очищення столового інвентарю).

У цю ж групу можна визначити ксантанову камедь і бензоат натрію.

  • Відновлюючі, нейтралізуючі речовини та комплексні сполуки

Використовуються, коли препарати першої групи не принесли потрібного ефекту. Порошковий дітіоніт натрію відмінно зарекомендував себе при видаленні залізистих домішок. Соляна кислота добре усуває будь-які забруднення і має дезінфікуючі властивості.

Перераховані вище речовини при правильному застосуванні безпечні для людей. Після розчинення забруднень і відкладень свердловину промивають водою у великих обсягах. Кількість води залежить від свердловини, концентрації хімічних препаратів. Після повного видалення з води хімічних речовин, які використовувалися для очищення, її можна пити.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.