Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Для чого потрібна контрольно-виконавча зйомка

Для чого потрібна контрольно-виконавча зйомка
Для чого потрібна контрольно-виконавча зйомка
Супер-менеджер
листопада 5.2020
0 Коментар

Контрольно-виконавча зйомка – ефективний інструмент для перевірки якості виконання будівельних та реконструкційних робіт. Регулярний моніторинг дозволяє уникати аварійних ситуацій шляхом раннього виявлення та усунення відхилень від проекту з мінімальними витратами. Для забудовників виконавча зйомка у Києві та передмістях столиці від організації «Акваторія» – економічно вигідне рішення. Не допустити або швидко та недорого усунути негативні наслідки, пов'язані з деформаціями конструкцій, нам допомагають:

  • з 2007 року інженерно-геодезичний досвід;
  • прогресивні: спецтехніка, обладнання та методи вимірювань;
  • профільні спеціалісти з відповідними сертифікатами, ліцензіями та допусками.

Види контрольно-виконавчої зйомки

Для чего нужна контрольно-исполнительная съемка
 

Поетапне зведення інженерних споруд дає можливість регулярно проводити геодезичні виміри – основу проектних креслень. Це сигнал про виправлення помилок або запуск чергової стадії будівельного процесу, який може бути:

  • проміжною або поточною виконавчою зйомкою – передує будівництво вимірюваннями локації, триває до повного завершення робіт, надає креслення з позначенням усіх прихованих елементів та дані обов'язкові для експлуатаційного введення об'єкта;
  • заключною або остаточною зйомкою – проводиться після завершення робіт зі зведення або реконструкції споруди з метою отримання дозвільної документації на здачу та експлуатаційне введення.

Різниця між цими різновидами полягає у частоті вимірювань. Перша проводиться багаторазово та забезпечує проміжний якісний контроль. Друга виявляє відхилення від проекту та виконується після закінчення будівельно-монтажних робіт. Точність вимірів скорочує кількість переробок і допомагає оптимізувати бюджет.

Коли потрібні виміри

Когда нужны измерения

Виконавча зйомка будівлі відображає фактичний стан споруди, що зводиться. Креслення деталізують видимі та приховані елементи конструкції, дають можливість з'ясувати кількість використаних будматеріалів, ознайомитися з розмірами готових кімнат, поверхово виправити відхилення від проекту та мінімізувати витрати. Фасадна зйомка є переважно частиною робіт, пов'язаних з реконструкцією або реставрацією. Виконавча схема фіксує арки, колони та елементи декору, облік яких необхідний для збереження початкового архітектурного вигляду.

Виконавча зйомка інженерних комунікацій – основа правильного розміщення, побудови та експлуатаційної безпеки лінійних мереж. Цей різновид знімальних робіт виконується до моменту засипки котловану і траншей з метою точного відображення на топоплані всіх елементів:

  • колодязів;
  • трубопроводів для переміщення рідин та газів;
  • каналізаційних та дренажних систем з місцями підключень;
  • електричних кабелів із антикорозійним захистом.

Показники вимірів є основою для креслення, який використовується як вихідний документ при підготовці планів підземних комунікаційних ліній.

Виконавча зйомка ділянки дозволяє встановити та проконтролювати точність винесення меж ділянки в натуру. Виконання геодезичних вимірів дає можливість побачити розмір та ситуацію на території, виконати межування, залагодити чи запобігти конфліктам із власниками сусідніх ділянок. Звітна документація знімальних робіт містить схему меж земельної власності з прив'язкою до локальної системи координат і може надаватися до державних інстанцій.

Виконавча зйомка не обмежується функціями контролю. Геодезичні вимірювання застосовують для розрахунку котлованих контурів, оцінки деформацій споруди, розміщення на ділянці елементів комунікаційних мереж та ландшафтного дизайну. Співпраця із геодезистами підприємства «Акваторія» гарантує якісний фінал будівництва з повним набором виконавчих геодезичних документів.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.