Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Викопіювання та ситаційний план у Києві

Викопіювання та ситаційний план у Києві
Викопіювання та ситаційний план у Києві
Супер-менеджер
грудня 26.2019
0 Коментар
 

Інжинірингова компанія «Акваторія» надає геодезичні та топографічні послуги у Києві та інших містах України. Підготовка документів із землеустрою передбачає проведення геодезії з винесенням кордонів у натуру, створення ситуаційного плану та викопування локації. Графічна документація стає затребуваною, коли на виділеній ділянці планується:

 • зведення інженерних об'єктів;
 • реконструкція споруд;
 • підбиття комунікацій.

На сайті інженерно-геологічної організації можна замовити план ситуації та викопування з графічної проєкції ділянки. Щоб більше дізнатися про проведення геодезії та топозйомки, розцінки та дедлайни робіт, достатньо натиснути на кнопку зв'язку. Наш спеціаліст миттєво передзвонить та безкоштовно проконсультує з усіх хвилюючих питань.

Детальний план території

Топографічна зйомка – важлива частина геодезичних розвідок. Отриманий знімальний оригінал необхідний складання топокарт (топопланшетов). Залежно від цілей і розмірів території, що вивчається, масштаб готових карт місцевості може змінюватись в межах 1:2000 – 1:200. Наявність топопланшетів – запорука правильного проєктування майбутньої споруди та сигнал до початку будівництва.

 1. Для зведення об'єкта на виділеній локації викопування створюють із топокарти місцевості із заданим позначенням аркушів, встановленими та винесеними в натуру координатами.
 2. Для розведення комунікацій викопування роблять із топографо-геодезичного плану у співвідношенні 1:500 і передають зацікавленим службам.

У решті випадків використовують масштаб 1:2000. Топографічна зйомка ділянки потрібна для всієї документації із землеустрою. Отримати точний знімальний оригінал допомагають високотехнологічні геодезичні прилади. Після виконання комплексу робіт з геодезії та топографії створюють викопування з позначенням:

 • розташування ділянки стосовно прилеглих населених пунктів;
 • комунікаційної інфраструктури (об'єкти електричних, газових та водоканалізаційних мереж);
 • природних умов ділянки.

Компанія «Акваторія» гарантує створення викопування на зручному для замовника носії у найактуальніших версіях геоінформаційних програмних продуктів.

Графічне відображення ситуації місцевості

Графическое отображение ситуации местности

План ситуації місцевості – ще один графічний документ, який відображає за допомогою картографічних умовних знаків:

 • кожен об'єкт, розміщений у межах локації;
 • об'єкти сусідніх ділянок, що прилягають до досліджуваної локації;
 • ландшафтну ситуацію усієї території.

Ситуація – це докладне та точне позначення всіх населених пунктів, вулиць та споруд на плані земельних володінь. Коли ділянку купують у межах міста, ситуаційний план готують у співвідношенні 1: 2000. Такої конкретизації вистачає для зведення інженерних проєктів.

Оскільки поява нових об'єктів будівництва та дорожньої інфраструктури змінює ситуацію території, співробітники інженерно-геологічної організації «Акваторія» не обмежуються геодезією та топографічними картами минулих років. Вони виконують нові інженерно-геодезичні дослідження, щоб уточнити та деталізувати графічний та текстовий варіанти схеми відповідно до чинних стандартів та нормативів.

Наявність необхідних сертифікатів та ліцензій дає можливість геодезистам «Акваторії» оперативно та бездоганно виконувати роботи, пов'язані з підготовкою викопування та плану ситуації у Києві та інших містах України.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас: 

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.