Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Як самому провести геологічні вишукування на ділянці

Як самому провести геологічні вишукування на ділянці
Як самому провести геологічні вишукування на ділянці
Супер-менеджер
травня 4.2019
0 Коментар
 

Перед будівництвом заміського котеджу або будинку на етапі проектування виконуються інженерно-геологічні вишукування із застосуванням спеціальних технологій та обладнання. Для цього проводяться бурові роботи з відбором ґрунтових проб і води, які визначаються за складом, структурою, фізико-механічних і хімічних властивостей в лабораторних умовах. На їх підставі в подальшому виконується зондування статичного і динамічного типу, розраховується стійкість схилів, проводяться гідрогеологічні дослідження, фільтраційні досвідчені роботи і ряд інших заходів.

Якщо ви бажаєте побудувати будинок своїми руками, то слід користуватися більш спрощеними методами проведення геологічних вишукувань ділянки. Але при грамотному підході рекомендується звернутися до фахівців і отримати професійні консультації. В цьому безпосередньо допоможуть співробітники компанії “Акваторія”, а також виконують комплекс робіт в цьому напрямку за розумною вартістю з високим рівнем професіоналізму.

Спрощені геологічні вишукування для будівництва будинку

Щоб виконати самостійні роботи по геологічних вишукувань, рекомендується виконати декілька дій:

 • визначення складу, міцності, щільності ґрунтових шарів;
 • визначення глибин промерзання грунту;
 • виявити розташування і наявність підземних вод.

Приступаючи до будівництва будинку самостійно, як правило, забудовники мають уявлення про місце розташування майбутнього будинку, його планування. Тому на відстані 3-4 м від планованих стін відривається два шурфи по глибині 2 і більше метрів. Всі верстви грунтів вивчаються окремо, визначається їх тип, склад і міряється висота. До популярних видів грунтів відносяться:

 • гравійний;
 • глиняний;
 • скельний;
 • піщаний.

Необхідність у визначенні типу грунтів обумовлюється правильністю розрахунків фундаменту, що в подальшому позначається на міцності і надійності будинку. Отримати інформацію про рівень підземних вод і промерзань грунту можна також у сусідів або у будівельній компанії.

Причини, за якими слід користуватися послугами професіоналів

Інженерно-геологічні вишукування для різних видів будівництва власними силами не дозволяють бути впевненим у правильності необхідних параметрів і проведенні розрахунків. Слід зазначити, що допущення неточностей може в подальшому призвести до наступних неприємних наслідків:

 • підвищена вологість, утворення грибків;
 • навесні постійно підтоплений підвал;
 • утворення тріщин в стінах і в фундаменті;
 • зсуви і ряд інших.

Всі ці явища призводять до великих витрат на відновлення, які перевищують витрати  на геологічні вишукування.

Компанія "Акваторія" готова виконати якісні інженерно-геологічні вишукування, технічний звіт  буде виконано максимально точно і в строк. У роботі застосовуються найсучасніші технології, а дослідження проводяться в геотехнічної власної лабораторії з наданням технічного звіту, що пройшов державну експертизу. Наші клієнти завжди впевнені в тому, що власний будинок буде безпечний, міцний і довговічний!

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.