Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Де провести геологію для будинку в Києві

Де провести геологію для будинку в Києві
Де провести геологію для будинку в Києві
Супер-менеджер
грудня 13.2021
0 Коментар

Довговічність і цілісність капітальних споруд залежить від надійності несучих конструкцій. Тому геологія для будинку, зосереджена на вивченні грунтів, водоносного горизонту і геоморфології місцевості, передує купівлі ділянки або запуску будівництва. Звітність, складена за результатами досліджень, спрощує вибір проекту, що гарантує експлуатаційну міцність  будівлі.

Замовити геологію будинку можна в будівельно-бурової організації «Акваторія», яка з 2007 року вивчає ґрунти в Києві і видобуває воду в передмістях столиці. Ми забезпечимо вас достовірною інформацією про грунтовій основі, відведеному під реалізацію проекту. Інженерно-геологічне обґрунтування, складене профільними фахівцями нашої організації, дозволить уникнути:

 • неприємних сюрпризів, прихованих у надрах земельної власності;
 • відхилень віконних і дверних прорізів від заданих вертикалей;
 • нерівномірного осідання і перекосів будівлі;
 • тріщин в несучих конструкціях.

Ви можете замовити зворотний дзвінок для безкоштовної консультації з нашими інженерами або на сайті ознайомитися з послугою, яку ми надаємо за прийнятною ціною.

Где провести геологию дома в Киеве

Як виконати геологію будинку

Геологія для будівництва будинку вивчає параметри ґрунтів, від яких залежить надійність фундаментної конструкції. Встановлює рівень залягання виявлених підземних вод, щоб правильно розрахувати глибину закладки фундаменту і не допустити затоплень підвалу. Проводить пошук водоносних пластів, щоб пробурити свердловину і забезпечити будинок незалежною системою водоподачі. Поетапне проведення досліджень передбачає:

підготовчі заходи з аналізом архівної та поточної інформації про конкретній ділянці;

натурні роботи з вивченням геоморфологічних та гідрологічних особливостей локації, бурінням свердловин для випробування ґрунтів і води, тестуванням зразків на місцевості і в лабораторії;

камеральні роботи з аналітичною обробкою зібраних даних і створенням звітності в паперовому або електронному варіанті з висновками і рекомендаціями щодо безпечного виконання будівельних заходів.

В ході вишукувальних робіт особливу увагу приділяють таким негативним процесам як схильність грунтів до формування зсувів, повітряних кишень, карстових пустот і виходу на поверхню ґрунтових вод .

 1. Тестування грунтів дозволяє точно оцінити здатність ґрунтових шарів витримувати навантаження від споруджуваної конструкції. Отримані параметри допомагають забезпечити рівну поверхню для будівництва, правильно вибрати тип фундаменту і грамотно розподілити вагу споруди на великій площі.
 2. Точність показника рівня залягання підгрунтових вод забезпечує безпомилковість розрахунків для закладки фундаментної конструкції. Глибина, на якій розміщуються підземні води, впливає на можливість будівництва підвалу, потреба в установці дренажних та водовідвідних систем і ймовірність руйнування труб від сезонних температурних коливань.
 3. Органолептичний аналіз витягнутих зразків води дозволяє встановити придатність рідини для пиття ще в процесі розробки проекту і при необхідності збільшити глибину свердловинного буріння.

Провести геологію будинку - значить, отримати масив інформації, необхідний для правильного проектування, вибору і розрахунку параметрів фундаментної конструкції.

Навіщо потрібна і скільки коштує послуга

Дбайливий господар намагається заздалегідь з'ясувати, наскільки обрана ділянка відповідає задуманому проекту, щоб:

 • мінімізувати недоліки, які можуть стати причиною появи тріщин, перекосів, деформацій і передчасного руйнування всієї конструкції;
 • заощадити за рахунок правильного вибору фундаменту, що враховує характеристики грунту;
 • виключити витрати на ремонтно-відновлювальні заходи, пов'язані з підтопленням підвалу і утворенням цвілі на стінах;
 • забезпечити експлуатаційну безпеку будови.

Замовити геологію ділянки під будинок за справедливою ціною можна в нашій компанії. Для оперативного отримання достовірних відомостей про грунтовому підставі у нас є досвідчені профільні фахівці, допуски, дозволу, великогабаритна техніка та портативні прилади.

Основні цінові чинники включають в себе розмір будови, параметри ґрунтів, умови гідрогеології, кількість і глибину свердловинних отворів для випробування. Тому геологія ділянки під будинок відрізняється гнучкою вартістю і завжди розраховується індивідуально.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас: :

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.