Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Геологія під установку сонячних електростанцій

Геологія під установку сонячних електростанцій
Геологія під установку сонячних електростанцій
Супер-менеджер
грудня 13.2021
0 Коментар
 

Простота установки, екологічність, дешева експлуатація та техобслуговування перетворили сонячні електростанції на популярне альтернативне джерело електроенергії. Однак пошук майданчиків придатних для зведення продуктивних сонячних панелей залишається складним завданням, яке залежить від численних факторів. Вирішити проблему дозволяє геологія ділянки, відведеної під установку фотоелектричних блоків.

Геоінформаційна система ефективний інструмент

Геоинформационная система эффективный инструмент

Будь-яке будівництво починається з передпроектних інженерних вишукувань. Вишукувальні роботи мають цінність не тільки з точки зору законодавства, пов'язаної з отриманням дозвільної документації. Геологія, що передбачає дослідження грунту, допомагає визначити локації,які ідеально підходять для виробництва сонячної енергії та мінімізації негативного впливу на екосередовище.

В процесі проведення інженерних вишукувань стають відомі геологічні умови і морфологія ділянки - фізико-механічні параметри залягання гірських порід. Отримані дані дозволяють з'ясувати можливу поведінку грунтів при техногенних навантаженнях, включаючи просідання під вагою СЕС.

Де замовити дослідження

ТОВ «Акваторія», що володіє досвідом роботи з великими площами під установку фотоелектричних блоків, пропонує ,за розумною ціною, професійне проведення інженерних вишукувань для будівництва СЕС. Дипломовані геологи і прогресивне бурове обладнання дозволяють компанії швидко і якісно виконувати геологію по всій Україні.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас: 

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.