Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Що включає в себе "септик под ключ"

Що включає в себе
Що включає в себе "септик под ключ"
контент-менеджер
жовтня 19.2022
0 Коментар
Категорія:
Канализация

Септик - це бак або ємність, виготовлена з бетону або пластику, яка використовується для збору стічних вод. Вони можуть підключатися до міської каналізаційної системи, де є свого роду накопичувальний резервуар, що запобігає засміченню підземних комунікацій. У разі відсутності такого зв'язку необхідно провести монтаж септика, з якого відходи вивозяться спеціальною машиною.

Такий резервуар має бути герметичним, щоб нечистоти не забруднювали територію. Важливо правильно підібрати септик, щоб він не заповнювався надто швидко.

Що потрібно пам'ятати при встановленні септика на дачі, які його плюси та мінуси?

Установка септика на ділянці має бути добре продумана. По-перше, з практичних міркувань, щоб забезпечити його зручне спорожнення, по-друге, для безпеки експлуатації. Правові норми точно визначають місце, де може розташовуватися септик на задньому дворі, його не можна розташовувати надто близько до будинку. Важливо знати, який септик краще підійде для вашої місцевості: пластиковий або бетонний.

Пластиковий септик, у чому його плюси та мінуси

Пластиковий септик – це сучасна каналізаційна ємність із пластику. Залежно від моделі, він може мати одну, дві або три камери.

Цей тип резервуарів виготовляється з різних видів пластмас, найчастіше з поліетилену високої щільності, часто у поєднанні з епоксидними смолами, які надають йому більшої міцності. Як бетонні септики , пластикові доступні в багатьох розмірах і встановлюються під землею. Саме тут проявляється їх найбільший недолік, хоча багато користувачів вважають його перевагою відносно невелику вагу. З одного боку, це, безумовно, полегшує транспортування бака, який можна перевозити навіть на автомобільному причепі, а його збирання, причому для розміщення його в траншеї не потрібний кран або витяг. Однак багато будинків стоять у місцях з високою активністю ґрунтових вод, тому є серйозний ризик усунення такого септика або навіть його вимивання на поверхню, наслідки якого буде важко прибрати. Це може бути настільки серйозною проблемою, що, незважаючи на низьку ціну таких резервуарів, кращим вибором буде міцніший бетонний септикякий здатний витримати будь-які, навіть екстремальні умови експлуатації.

Бетонний септик – плюси та мінуси

Бетон – це матеріал, який давно використовується у будівництві та не раз доводив свою ефективність. Він має численні переваги, з якими не може зрівнятися більшість пластиків. Для виробництва септиків використовуються в основному його різновиди В25 і В40, що надають конструкціям найвищу міцність, яка підвищується за рахунок додавання безлічі збагачувальних речовин, міцного армування. Для його виготовлення використовуються тільки сталеві стрижні, завдяки чому бак нагадує моноліт і стає майже на 100% стійким до ряду несприятливих факторів.

Кроки встановлення септика під ключ:

 • Підбір найкращого варіанта. Ми допомагаємо покупцеві підібрати септик, кришку та інші аксесуари. Вони завантажуються та благополучно транспортуються за вказаною адресою.
 • Готуємо котлован для септика.
 • Робимо підкладку.
 • Монтаж – важливо правильно встановити та підключити септик.
 • Підключення до каналізації з наступним тестуванням нового септика.
 • Закопування септика, здавання роботи.

Чому варто вибрати нас?

 • Ми надаємо комплексне обслуговування;
 • Багаторічний досвід встановлення септиків для дачі під ключ;
 • Якісні септики із гарантією за доступною ціною;
 • Сучасне обладнання для роботи та надання комплексних послуг з підготовки до встановлення та монтажу септиків;
 • Працює лише з надійними виробниками;
 • Ми дотримуємось встановлених термінів встановлення;
 • Нам важливо, щоб клієнт залишився задоволеним!

Вам потрібна професійна консультація при покупці септика? Бажаєте дізнатися подробиці пропозиції, підготовленої нашою компанією?

Вже зараз дзвоніть чи пишіть – наші фахівці підберуть пропозицію під ваші вимоги та допоможуть обрати правильне рішення!

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас: 

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.