Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Поширені помилки при виборі та встановленні септика

Поширені помилки при виборі та встановленні септика
Поширені помилки при виборі та встановленні септика
контент-менеджер
жовтня 24.2022
0 Коментар
Категорія:
Канализация

Встановлення будь-якої очищувальної системи має відбуватися відповідно до технологічних вимог. В іншому випадку можуть відбутися поширені помилки при виборі та встановленні септика .

Якщо припуститися помилки на якомусь із етапів облаштування системи, то в результаті можна отримати:

  • поява неприємного запаху біля ділянки;
  • поломки очисної системи;
  • проникнення відходів із септика в ґрунт.

Щоб уникнути неприємностей, пов'язаних з роботою очищувача, слід ретельно підходити до вибору пристрою та фахівців, які встановлюватимуть систему.

Помилки проектування очисної системи

Вибір різновиду пристрою та його проектування – це основний етап всього процесу встановлення автономної каналізації. Тому на цьому етапі важливо врахувати всі аспекти, що впливають якість роботи системи.

Вибір септика для заміського будинку включає в себе аналіз наступних характеристик:

  1. Оцінка території та вибір відповідної ділянки для встановлення.
  2. Аналіз ґрунтів та рівня підземних вод.
  3. Вибір градуса ухилу для проведення зовнішньої та внутрішньої розв'язки трубопроводу.
  4. Визначення глибини розміщення септика.

Всі ці параметри оцінюються з урахуванням різновиду очисної споруди. Це пов'язано з тим, що правила установки для кожного виду відмінні септика.

Основними критеріями для встановлення обладнання є дотримання відстані від споруд та доріг, а також точна оцінка природних показників.

Крім цього, слід правильно оцінити потреби замовника при виборі виду септика та його обсягу. Так, тип очищувача вибирається залежно від типу приміщення. Наприклад, для дачі можна вибрати бюджетніший варіант, порівняно з житловим будинком.

Об'єм розраховується в залежності від кількості людей, що проживають у будинку. Оскільки споруда служить кілька десятків років, слід заздалегідь продумати можливість зміни кількості людей.

Найчастіша помилка при проектуванні систем полягає у помилковому визначенні кута для прокладання трубопроводу. Наприклад, якщо кут буде занадто великим, виникає небезпека розриву труби через збільшене навантаження.

Помилки під час вибору та монтажу автономної каналізації

Вибір типу очисної системи дуже важливий, оскільки це дороге обладнання. Тому слід відразу врахувати всі побажання та вимоги, щоб через кілька років не жалкувати про обрану модель.

Не варто заощаджувати на матеріалах для встановлення системи. Так, часто з метою економії вибирають неякісні труби. В результаті це може обернутися поломкою або протіканням системи, що призведе до ще більших витрат.

Під час монтажу обладнання можуть виникнути складності. На початковому етапі слід правильно визначити розмір котловану пристрою. Глибина повинна відповідати вимогам, а розміри трохи перевищувати параметри септика.

Наявність зазорів допомагає зміцнити систему в ґрунті та убезпечити її від протікання. Крім цього, на дно котловану слід покласти бетонну плиту. Вона є міцною основою для очищувача, а також запобігає просіданню ґрунту.

Ще одним важливим фактором є герметичність з'єднань трубопроводів. У разі появи отворів або щілин, стічні води будуть проникати в ґрунт і завдавати шкоди навколишньому середовищу. Також це загрожує появі серйозніших поломок у роботі очисної споруди.

Дотримання технології встановлення обладнання дозволяє максимально збільшити експлуатаційний період обладнання та уникнути поломок системи.

Замовити септик для приватного або заміського будинку

Фахівці компанії Акваторія допоможуть швидко та якісно встановити очисне обладнання. Наші фахівці допоможуть:

  1. Визначити тип обладнання за допомогою оцінки всіх факторів.
  2. Розрахувати вартість виготовлення та монтажу виробу.
  3. Швидко та якісно виконати настановні роботи.

Таким чином, вибір септика для приватного будинку є складним процесом, який потребує спеціалізованих знань та досвіду. Не варто довіряти вибір та монтаж автономної каналізації дилетантам.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.