Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Установка каналізації під ключ: що включають у вартість

Установка каналізації під ключ: що включають у вартість
Установка каналізації під ключ: що включають у вартість
контент-менеджер
лютого 5.2016
0 Коментар
Категорія:
Канализация

Підприємства, що реалізують очисні системи з їх установкою, пропонують, як правило, в широкому асортименті продукцію, спроектовану під різні вихідні параметри. Якщо вам потрібно, наприклад, каналізація в приватному будинку кільця, пропонуємо звернутися до послуг компанії "Акваторія". У нас можна оформити замовлення септика під ключ з повною відповідальністю за результат, наданням гарантії за договором підряду. У разі погіршення герметизації переливів, ми виконаємо гарантійний ремонт, що в більшості випадків практично виключено. У роботі застосовуються конструкції та матеріали від надійних, перевірених виробників і враховуються всі норми будівництва. На першому етапі робіт складається на каналізацію в приватному будинку проект, в якому відбивається вся схема установки, підбір обладнання, матеріалів. Фахівці запропонують оптимальні варіанти моделей під завдання замовника, після цього укладається договір і проводиться оплата.

Матеріали для каналізації

Будівельні матеріали ми підбираємо необхідний будівельний матеріал з доставкою на місце і вивантаженням. У разі, коли відстань перевищує встановлених норм до ділянки, то проводиться додаткова оплата. Співробітники в певний час підвезуть на ділянку бетонні кільця, цемент, плити перекриття, труби, люки, переливи і додаткові елементи.

Установка под ключ: что включают в стоимость

Каналізація в приватному будинку: норми і земляні роботи

Згідно будівельних норм облаштування каналізації повинно проводиться в потрібному місці, вибір якого здійснюється фахівцями. Надалі проводиться підготовка котловану, траншеї з вилученням грунту, який можна розподілити на місці, або вивезти з ділянки. Послуга вивезення грунту оплачується додатково. Роботи проводяться із застосуванням підйомного крана. У разі, коли відсутня під'їзд до будівельного майданчика, встановлення бетонних кілець проводиться вручну. У такій ситуації монтаж збільшується за часом, що призводить до збільшення вартості послуг. Каналізація в приватному двоповерховому будинку з індивідуально підібраною схемою облаштовується в наступному порядку:

  • Установка основних частин конструкції, плит, кілець і інших елементів.
  • Послідовно виконується герметизація стиків і швів.
  • Установка, утеплення переливів.
  • Монтаж бетонних горловин і люків.
  • Прокладка труб з контролем нівеліром ухилу. Прилад визначає різницю висоти обраних точок.
  • Засипка колодязів і наведення порядку на ділянці.

Фахівці нашої компанії виконають всі роботи під ключ з високим рівнем професіоналізму та наданням гарантії на тривалий термін.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.