Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Технологічна схема розробки родовища підземних вод

Дізнайтесь за 30 хвилин вартість необхідної послуги:

Дізнатись вартість
Репутація

Репутація Успішно виконуємо весь спектр інженерно-геологічних послуг з 2007 року, щороку понад 500 завдань з усіх послуг. Гарантія на послуги від 12 до 96 місяців.

Надійність

Надійність Ми завжди підбираємо оптимальне для замовника рішення, ніколи штучно не здешевлюємо вартість наших послуг та матеріалів на шкоду якості та довговічності

Чесність

Чесність Ми дотримуємося принципів чесного ведення бізнесу та проявляємо поваги до кожної людини. Нам довіряють тисячі замовників та партнерів.

Професіоналізм

Професіоналізм Професіоналами не народжуються – вони зростають. Ми виконуємо навіть дуже складні проекти і кожен об'єкт обов'язково реалізовуємо до логічного завершення.

Технологічна схема розробки родовища підземних вод
Технологічна схема розробки родовища підземних вод

Технологічна схема розробки родовища підземних вод

Підземні води - це криниця прісної води, корисні копалини, які так необхідні для життєдіяльності всього живого на землі. Сьогодні багато власників заміської нерухомості, а також багатьох підприємств промисловості вважають за краще використовувати підземні води, що видобуваються з власної свердловини для питних, господарських, промислових потреб. Але для їх знаходження, наявності на власній ділянці потрібно провести комплекс робіт. І насамперед спеціалістами проводяться розробки родовищ підземних вод за технологічною схемою, що представляє систему промислової розробки родовищ. Нею передбачається раціональне, економічно обґрунтоване, безпечне використання підземних вод, у яких спрогнозовано вже якість, забезпеченість запасів, зокрема, можливі забруднення, охорона від виснаження запасів, і навіть контроль властивостей і зміна складу.

Щоб отримати грамотно, кваліфіковано-обґрунтований документ для створення свердловини пропонуємо скористатися послугами фахівців компанії «Акваторія».

Технологічна схема - це проектний документ, який береться за основу для здійснення технічних, бурових робіт з видобутку корисних підземних ресурсів води, використання її з різною метою, контролю з охорони надр, експлуатації, навколишнього середовища та забезпечення безпеки робочих процесів. Технологічна схема – робочий документ, у якому вказується обґрунтування капіталовкладень для облаштування свердловин, і основі чого проводиться буріння, складається бізнес-план. При зверненні до компанії замовникам надається:

 • Професійне обстеження території для подальшого буріння свердловини та обстеження конструкції, якщо вже є водозабірні споруди;
 • Аналіз ділянки за поточним геолого-гідрогеологічним станом;
 • Оптимізовані техніко-економічні показники видобутку;
 • Розрахунок заходів щодо природоохоронного комплексу;
 • Визначення режимів експлуатації, забезпечення якісних/кількісних ресурсів на весь термін використання водозабору;
 • Графік режимного спостереження та систем обліку з водного кадастру.
Тут деякі наші роботи Наше портфоліо
Проектування свердловини - с. Новосілки
с. Новосілки
Проектування свердловини
3500 л/г
40 днів
2019 рік
125 м
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - м.Боярка
м.Боярка
Буріння та облаштування свердловини
2500 л/г
42 м
Полтавський (N)
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - смт.Чабани
смт.Чабани
Буріння та облаштування свердловини
3000 л/г
115 м
Бучацький (Pg)
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - смт.Козин
смт.Козин
Буріння та облаштування свердловини
1000 л/г
60 м
Сеноманська (Kcm)
Детальніше
Прорахунок проекту чи кошторису за 30 хвилин!

Опишіть завдання чи надайте технічне завдання нам, і ми зможемо вам надати розрахунок із вартістю, обсягами та термінами виконання робіт

Консультація фахівця
Онлайн калькулятор
Особливість технологічної схеми розробок родовищ
Особливість технологічної схеми розробок родовищ

Особливість технологічної схеми розробок родовищ

До переваг послуг компанії «Акваторія» належить безліч факторів, серед яких слід зазначити:

 • Допомога у грамотному оформленні необхідної документації та супровід у державних органах, установах з питань погодження та отримання дозвільних документів.
 • Проведення робіт сертифікованими, досвідченими майстрами та інженерно-технічними співробітниками.
 • Максимально короткий термін виконання, незалежно від обсягу робіт.
 • Використання прогресивних методів розрахунків.
 • Для оформлення технологічної схеми та подальшої експлуатації водозаборів у наших фахівців є все необхідне щодо родовищ підземних водних ресурсів.

Важливо відзначити, що водоносні підземні горизонти вважаються, згідно з прогнозованими ресурсами та класифікацією запасів для експлуатації, повністю готовими для їх освоєння в промислових цілях, якщо дотримуватись певних умов:

Проведено розвідувальні роботи з пошуку родовищ з вивченням геологічної будови пласта водоносу, вивчено хімічний склад, властивості, якість підземних вод. Також вивчено ємнісні, фільтраційні властивості пласта, досліджено режими свердловин, відомі гідрогеологічні показники, або проведено пробну експлуатацію.

Затверджено експлуатаційний запас підземних водних ресурсів. Слід зазначити, що дослідно-промислове освоєння родовищ водних підземних ресурсів відноситься до запасів категорії С, який після п'яти років використання може перествердитися за високою категорією. Взагалі промислове освоєння підземних водних ресурсів відноситься до запасів, що визначаються за категоріями А, Ст.

Видано ліцензію на право користування підземними водами, а в угоду внесено попередні межі гірських відводів. Їх уточнюють під час розробки у технологічній схемі.

Процеси проектування та складання документів на свердловину

Щоб експлуатувалася за всіма правилами на законній основі артезіанську свердловину, документи на неї складаються разом із програмою моніторингу геологічного середовища. У цьому випадку нашими спеціалістами буде проведено грамотну консультацію з усіх необхідних питань, як правильно складається проект. Ми виконаємо всі процедури на високому рівні професіоналізму і допоможемо оперативно оформити проект, документацію для отримання дозволу на користування свердловиною. Основним із робочих документів є технологічна схема розробки, яка виступає як основа складання проекту розробок, обґрунтувань капіталовкладень, будівництва та облаштування майбутньої свердловини. Проектування розробки виконується у кілька стадійних процесів, а до проектних технологічних документів належать:

 • Технологічна схема дослідно-промислової експлуатації свердловин.
 • Уточнення, доповнення технологічних схем
 • Проведення авторського нагляду фахівцями компанії, включаючи аналіз розробок.

Необхідність складання технологічної схеми експлуатації дослідно-промислового типу виникає при нових родовищах, що вводяться в експлуатацію, запаси яких для експлуатації затверджуються відповідно до категорії С. Мета такого рішення буде додаткове геологічне вивчення родовищ на певній ділянці. Державна експертиза запасів, їх переведення до вищих категорій здійснюється на підставі результатів дослідно-промислової експлуатації. Проектний документ – технологічна схема розробки родовищ технічних водних ресурсів дозволяє визначати розміщення водозабірних свердловин, а також оптимальні умови для експлуатації родовищ на ділянці. Якщо виявляються за результатами схеми відхилення водоносного пласта від прийнятої геологічної моделі, або в перспективі планується збільшити обсяги водних відборів, то складається додатково технологічна схема в уточненому варіанті.

Проектне завдання «під ключ»

Щоб правильно оцінити ефективність схеми розміщення свердловин, систем, виконується авторський нагляд за родовищами, що знаходяться в експлуатації. Фахівцями проводиться контроль за реалізацією рішень, що існують за ними розбіжностей фактичних показників з проектними техніко-економічними даними. У цих випадках розробляються заходи, що сприяють досягненню показників за проектом та збільшують ефективність розробок, у тому числі складається на свердловину схема водопостачання. Проектування технологічної схеми передбачає складання завдання, в якому зазначаються певні дані та необхідні вимоги:

 • Дата введення (рік) родовищ в експлуатацію для дослідно-промислових цілей чи промислових розробок;
 • У разі неможливості визначити дату, розрахунок показників виконується за номерним обчисленням терміну експлуатації;
 • Строки (за роками) використання підземних водних запасів для технічних потреб;
 • Відбір води сумарний за добу за родовищем (м тис./1 добу);
 • Кількість свердловин водозабору за проектом, у тому числі резервні конструкції;
 • зниження за максимальними показниками динамічного рівня за час розробки родовищ (м);
 • Конструкції свердловин; типи;
 • За роками можливий обсяг буріння;
 • Способи експлуатації;
 • Показники якості води.

Додатковими даними, що впливають на проектування розробок, є наявність зони пріоритетних користувань природними ресурсами, охоронна зона, орні землі та інше. До особливих вимог належить охорона навколишнього середовища та надр. Замовнику необхідно надати всі дані геологічних та гідрогеологічних показників для складання схеми, включаючи ліцензійні документи, матеріали підрахунків водних запасів, які плануються для експлуатації. Завдання з проектування затверджує замовник та погоджує його з територіальним органом або службою експертизи в Україні. Щоб спростити всі процеси, нашими спеціалістами проведуть проектні роботи під ключ у найкоротші терміни відповідно до чинного водного законодавства та вимог.

Технологічна схема розробки родовища підземних вод Як проходить работа?
 • Консультація по Вашому запитанню

  Консультація по
  Вашому запитанню

 • Підготовка попередньої комерційної пропозиції

  Підготовка попередньої
  комерційної пропозиції

 • Виїзд фахівця на об'єкт

  Виїзд фахівця
  на об'єкт

 • Підготовка кінцевої комерційної пропозиції

  Підготовка кінцевої
  комерційної пропозиції

 • Выполнение работ на объекте

  Выполнение работ
  на объекте

 • Выдача документов заказчику после завершения

  Выдача документов заказчику
  после завершения

Вартість наших послуг
Послуги Терміни Вартість
Разробка проекту артезіанської свердловини до 30 днів від 40 000 грн
Разробка проекту тампонажу артезіанської свердловини до 30 днів від 36 000 грн
Разробка проекту ЗСО до 30 днів від 36 000 грн
Разробка паспорту на свердловину до 10 днів від    4000 грн
Отримання спецводокористування до 90 днів від 30 000 грн
що говорять про нас клієнти Наші відгуки
Назад
Юлия Ломенко Care - Наші відгуки
Sasha Syhinin - Наші відгуки
Надежда Полякова - Наші відгуки
Inessa Yurchenko - Наші відгуки
Вика Гусейн - Наші відгуки
Svetlana Mushenko - Наші відгуки
Оксана Дейкун - Наші відгуки
Вперед
Не первый раз обращаемся в данную компанию, делали скважину нашим родителям на даче , нам геологию на участке, купили для дома, будем еще обращаться и по другим работам , оптимальные цены, адекватные специалисты. Рекомендуем.
Юлия Ломенко Care
Пробурили быстро, очень доволен, попалась толковая бригада, изначально договаривался на 40м но на 31 метре пошли плохие грунты и ребята дальше бурить не стали за что им спасибо, а хотя могли добурить до 40ка и снять больше денег. В общем советую
Sasha Syhinin
Сделали 10 метровые скважины, детальную геологию. Я как инженер отчетом довольна. Ценой тоже. Качеством тоже. Рекомендую. Спасибо будем если что дальше обращаться за поливом и водой.
Надежда Полякова
Очень довольны сотрудничеством с этой фирмой.Все-от директора до рабочего мастера своего дела,вежливые, доброжелательные,сроки соблюдаются, документы в порядке.Дай Бог здоровья тому,кто собрал такую команду и так отлично всё организовал 
Inessa Yurchenko
Ремонтировали скважину в воскресенье , что-то перестала поступать вода , Изначально перезвонила нескольким фирмам , лишь сотрудники Акватории приехали и все устранили за несколько часов, даже помогли отрегулировать насосную станцию.
Вика Гусейн
Огромное спасибо мастерам по бурению Славе и Вадиму! Огромное спасибо мастерам по подключению Андрею и Сереже!!!! Вы просто супер!!! 94 метра! Вы это сделали!!! Воду еще пока сливаем но надеемся все будет супер!!! Рекомендую! 
Svetlana Mushenko
В компании заказывала чистку скважины. Услуга оказалась не дорогой , и полезной .. Мастера Роман и Александр приехали вовремя и за 4 часа очистили скважину. Ребята качественно и аккуратно выполнили свою работу. Спасибо! 
Оксана Дейкун
необхідно замовити послугу? Заповніть форму і ми
направимо Вам розрахунок
протягом години

Або Подзвоніть нам +38 044 209-01-01 +38 097 700-10-10

Де ми працюємо