Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Проект ЗСО

Проект ЗСО
Проект ЗСО
контент-менеджер
березня 3.2020
0 Коментар
Категорія:
Бурение скважин
 

ЗСО - це зони санітарної охорони артезіанських свердловин, що представляють територію, яка містить джерела водопостачання, або інші об'єкти. Зони складаються з декількох поясів з встановленими на них особливими режимами господарської діяльності та охорони, як наприклад, охорона підземних вод в артезіанських свердловинах від різних забруднень.

Мета створення, види поясів ЗСО

Створення та забезпечення режиму в ЗСО передбачає основну мету, якої є охорона споруд водопроводу, джерел водопостачання від забруднень, в тому числі, території, де вони розташовані.

Охоронні заходи організовуються в 3-х поясах:

  • Зони санітарної охорони першого поясу артезіанської свердловини включають місце розташування водозаборів, майданчики, де знаходяться водопровідні споруди і канали. Він призначений для захисту місць водозабору та споруд від навмисного, випадкового забруднень і пошкоджень.
  • Другий, третій пояси - території, призначені для захисту джерел водопостачання.

Кожен пояс має спеціальний режим з певним комплексом заходів, покликаних унеможливлювати погіршення якості води.

Відзначимо, що для свердловин розробка проектів проводиться з їх призначенням для пиття. Технічні джерела водопостачання не вимагають установки зони санітарної охорони (ЗСО).

Межі, які встановлюються при проектуванні зони санітарної охорони водозаборів підземних вод, в обов'язковому порядку повинні узгоджуватися в Міністерстві природних ресурсів. Після затвердження, проект виступає законної основою у встановленні кордонів ЗСО як ліній для регулювання містобудування на території. По термінах кордону ЗСО діють безстроково, а також можуть переглядатися при виникненні, або планованих змін по експлуатації джерел водопостачання, або санітарних умов на місцевості.

Вигідні рішення з проектування

Проект зон санітарної охорони - це розрахунки, обгрунтування меж, що гарантують надійність в подальшій експлуатації родовищ із забезпеченням необхідної якості ресурсів, а також дотримання вимог та норм чинного законодавства. Аналогічно до порядку первинних проводиться твердження, проектування нових кордонів.

Замовити проектування з максимально точними розрахунками, обгрунтуванням пропонує за розумною вартістю компанія «Акваторія». У нас клієнти отримують вигідні рішення:

  • професійне обстеження високої якості водозабірних споруд і прилеглих територій;
  • точний розрахунок поясних кордонів;
  • виконання аналізу еколого-гідрогеологічного режиму видобутку в даний час;
  • обгрунтування зменшень першого поясу ЗСО та можливості;
  • розробку природоохоронних, протиаварійних рекомендацій;
  • забезпечення режиму на лінії першого поясу;
  • підвищення продуктивності самого підприємства і його рентабельності;
  • дотримання нормативно-законодавчих вимог.

До переваг співпраці з нашою компанією відноситься можливість супроводу погоджень документації в органах державної влади і спеціалізованих установах. Роботи проводяться сертифікованими досвідченими фахівцями в максимально короткий час.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.