Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Професійне буріння свердловин: особливості та специфіка

Професійне буріння свердловин: особливості та специфіка
Професійне буріння свердловин: особливості та специфіка
0 Коментар

На сучасному ринку безліч компаній та окремих фахівців, які надають послуги буріння з метою створення свердловин на воду. На жаль, можна потрапити на бригаду працівників, яка не володіє знаннями та досвідом у цій справі. Тому слід ретельно перевіряти професіоналізм служб, які будуть проводити бурильні роботи.

Професійні фахівці мають не тільки знання щодо всіх нюансів та специфіки проведення робіт, але й мають штат співробітників, які мають різну спеціалізацію – інженерів, проектувальників, бурильників. Крім цього, вони мають спеціалізоване обладнання, що відрізняється високою ефективністю.

Переваги звернення до професіоналів

Однією з важливих характеристик професіоналів є наявність у них карти, в якій відзначені нюанси залягання води. Завдяки цьому можна уточнити глибину водоносних пластів, щоб визначити тип необхідної свердловини.

Також така карта дозволяє отримати інформацію про склад породи та характеристики води на певній ділянці. Така інформація допоможе ретельно підготуватися до буріння та провести роботи на найвищому рівні.

Спеціалізоване обладнання, що включає важкі та габаритні установки, допомагає прискорити процедуру свердління свердловини. Команда спеціалістів із необхідною технікою зможе виконати роботу за пару днів, якщо глибина буріння складатиме до 30 м.

Якісне обладнання та професіоналізм працівників дозволяють створювати свердловину на ділянках, де вже є будови. Навіть під час використання важкого устаткування можна організувати процес буріння дільниці з будинків. При цьому обов'язково дотримуватись вимоги щодо відстані від свердловини до фундаменту споруди, яка має бути більше 3 м.

У такому разі рекомендується встановлювати кесон і проводити трубопровід до будинку. Така організація системи подачі води запобігатиме потраплянню забруднень у воду та затопленню фундаменту.

Важливим аспектом роботи професійних бурильників є те, що вони, крім буріння, здійснюють роботи з встановлення кесона, розведення трубопроводу та введення води в будівлю. Для проведення води по дому рекомендується звертатися до будівельних компаній, що спеціалізуються на наданні таких послуг.

Додаткові завдання, які можна вирішити

Якщо під час процесу буріння трапляється тверда чи скельна порода, то фахівці можуть швидко вирішити це питання. Використання спеціальних інструментів із алмазним або твердосплавним наконечником дозволяє проводити бурильні роботи на будь-якій породі.

Профі відрізняються тим, що працюють з обладнанням, яке дозволяє використовувати обсадну колону діаметром 125 мм, внаслідок чого можна запобігти проблемі нестачі подачі води.

Інженери та проектувальники у штаті професійних компаній оформлюють відповідну документацію для проведення бурильних робіт. Це допомагає вирішити питання, пов'язані з проектною документацією та реєстрацією свердловин.

Компанія «Акваторія» готує всі необхідні документи, готує проекти та ефективно виконує бурильні роботи. Сучасне обладнання та професійна команда гарантують якісне виконання робіт для організації свердловин на воду.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Поставити запитання
Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.